bugün

entry'ler (130)

tokatlı kızların çakma sarışın olması

Best Of Tokat Sarısı.

sözlükçülerin favori yemekleri

Makarnanın her türlüsü.

tokatlı kızların çakma sarışın olması

Ahali şu hayatımda hesaplarıma göre toplamda 6 tane tokatlı kadın tanıtım şuan neredeyse hiç biriyle muhabbetim yok ve konu hepsinin ortak özelliği çakma sarışın olması neden?Tokat ve sarışın olmak bi yaşa geldikten sonra sözlememi imzaladınız belediyeyle sarışın kalıcam diye ne bu özentilik?

yeni trend kamp modası

Son dönemlerde ki insan oğlunun doğa özlemimi yoksa sosyal ağlarda keskinleştirilmiş fotoğraf çabası mı anlamış değilim.Hayır sözleştiniz mi lan herkes sırtında çadırla geziyo son zamanlarda nedir bu yeni furya açıklansın artık amua goyum.

tommy vercetti nin beşiktaş a transferi

Diaz gelse takım şahlanıcak dedirtir.

bir erkeği itici yapan detaylar

Entryleri gördüm yazdığınız tüm şeyler sadece bir erkeğin değil tüm insanlığı itici yapacak şeyler.

yazarların profil fotolarıyla anlatmak istedikleri

Anladın sen onu..

ciddili iü mü ytü mü

Bu sene tercih yapacak biri olarak iktisat bölümünü seçeceğim ama istanbul Üniversitesi mi yoksa Yıldız Teknik mi karar veremedim. Siz değerli sözlük yazarlarını bu konuda fikir beyan etmeye davet ediyorum.
tanım: bu sıralar aklımı en çok karıştıran sorudur.

edit: DGS tercihleri için soruyorum

kahvenin yanında iyi giden şeyler

saçlarının kokusu herhangi bir şampuanın böyle kokucağını sanmıyorum varlıkla yokluk arası işte kokusunu çekerken ciğerin dolar nefesini verirken tekrar özlersin sütlü kahve misali.

en rezil olduğunuz anlar

fenerde dimitri kanterimin evi altında çaylarımızı içip sigaralarımızı yağmur damlalarıyla eşdeğer çekerken.dinle bunu dedim bana baktı neyi? dedi o an osurdum
görsel

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

Gelişim üniversitesi....Gelmeyin sakın ama sakın uzak durun.

anın görüntüsü

görsel

sözlük yazarlarının başarıları

Aşık oldum sözlük başkada birşey demiyorum.

yaptığına mı yapmadığına mı pişman olmak daha iyi

Yapamadığına.

16 nisan referandumundan yüzde 65 hayır çıkması

görsel
Oda bişey mi ahali.

en sevdiğin insan en nefret ettiğin olabilir mi

Gerekli imkanlar yaratılırsa oda olur.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

görsel Mekan Vodina caddesinde adıda nakış şu sıralar bol bol uğruyorum gerek fenerde yürümek gerek stres atmak için tüm uludağ ahalisini beklerim.

recep ivedik 5

Küfür dahil yerinde kullanılırsa anlam taşır ki ben böyle filimin amına koyayım.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

'Rezerve' yapıyorum burayı yarın gece enfes bi fotoğrafla taçlandırıcam.

eski türkiye

Mutluyduk belki küçüktük belkide birbirinden bu kadar nefret eden politikanın ayrıştırdığı düzenin yarıştırdığı şeyler yoktu var isede biz bilmiyorduk.Şaka maka mutluyduk galiba bunun ötesinde de pek bişey yoktu.