bugün

vitrini güzel, iklimi sıkıntılı burç erkeğidir.

teraziyim. burçlara da inanmıyorum.
Tekme Tokat dalmak istediğim tek insandır. Allah’ın cezası!
Hain galyalılardır.
Tamam ben de teraziyim ama Kimseye daldıracak kadar zararım olmadı.
Yeryüzündeki en üstün ve asil burca mensup insandır. Aksini iddia eden y*ngeçtir.

Yengeç diye burç var. Yengeç ne amınakoyayım.
duygusal, merhametli ve sevgi dolu olurlar. sokakta gördüğü her üşüyen kediyi eve alıp bakımını üstlenme gibi bir huyları vardır.
Benim. Tüm hayvanları severim ama imkanım olsa köpek beslemek isterdim.
ilgi görmek için çıldıran ama umursamıyormuş gibi davranan beyinsizlerden biri.
Amacım sadece öfkemi akıtmak. Yahu bir insan nasıl bu kadar güzel özelliklere sahip olup da bu kadar dengesiz davranır? Yazık valla. Tam bir kaç ki kovalasın erkeği. Genel olarak Böyle oyunları görünce üzülüyorum ve ilgim bitiyor. Kaderin cilvesi ki karşı taraf da sanıyor ki taktik olarak soğuk davranıyorum. Halbuki değilYok arkadaş ne mal olduğunu anladıktan sonra beni hak etmiyorsun diyip köşeme çekiliyorum o noktadan sonra istersen kraliçe gibi davran ne fayda. insanlarin kıymetini 'zamanında' bilmek lazım.

Tanım: aşık, arabulucu gibi arketipleri olan burcun erkekleri. ikizlerle 'arkadaş' olarak iyi anlaşırlar.
evet dengesiz, bazen amacı ne anlaşılmayan tipleriz.

ama uzak durulası çok ağır olmuş.

ha bir gün bir şeyler yapmak için yanıp tutuşurken, ertesi gün ekecek potansiyel evet belki var.

ama bir sorun neden var?
her gün aynı tip, aynı karakter. sıkılmayın diye.

siz kadınlara cidden yaranılmaz. *
üstü başı, saçı sakalı dağınık olsa bile, yine de çekicidir; yakışıklıdır.
Çok yalan soyler.
Abimden biliyorum ciddi anlamda dengesizler ama çok fazla koruyucudurlar da elini hep üzerinizde hissedersiniz, güvende hissettirirler..
abin olduğu için o, terazi olduğu için değil.
olmaktan yorulduğum.
Aşırı detaycı ve sorgulayan biriyim. Burcuma layık olmaya çalışıyorum
Şimdiye dek terazi olmanın sik ucu kadar bir faydasını göremedik.
o şimdi kalbi kırık; hem de çok...
Duygusal, merhametli, dengesiz ve kıvrak zekaya sahip erkeklerin burcudur evet.
Sahip olduğum burçtur. Şimdiye kadar bir faydasını görmedim. Ya da gördüm ama farkında değilim. Bilemiyorum tam olarak.
Kadınların deli olduğu erkeklerdir bunlar. Elde edemedikçe çıldırırlar, ilgi verdikçe daha çok ellerinden kaçırırlar.

Üç kelimeyle Sanatçı ruhlu, karizmatik, çekici. Net.
içinde bulunduğum güruh.

konuya gelirsek;
rivayete göre oğlak, ikizler, kova, balık burçlarıyla iyi anlaşmakta derler.
otorite sevmem, silik tip de sevmem. güç savaşları yaşayacağız.
alakası yok.
dominant kadın sevmem.

otorite bende olacak.
Oğlum şu "buyrun benim", " bir mesaj kadar uzağınızdayım" tiplerinin ağzına ıslak tuvalet terliğiyle vurasım geliyor. Ne kadar iticisiniz lan siz.

Ha bu arada burçlarla davranışlar tamamen alakasızdır. Kendinizi boşuna inanmaya zorlamayın.
ben direkt otorite sevmiyorum kimsede olmayacak. birindeyse de gider ondan alır halka veririz.

anadın mı gülüm, biz davaya aşığız.