bugün

Kitabın neresinde yazıyor bunlar.
Kuranda yeri olmayan ve bir çok ibadet gibi sonradan icat edilmiş nafile namaz.
gece kalkışı içerisinde bulunan namazdır. rekat sistemi emeviler tarafından 23 dense de peygamberimiz 11 rekat kıldığı ve farz olmasından korktuğundan mütevellit bazı zamanlar kıldırmaktan imtina ettiği namaz.
müslümanları alakadar etmesine rağmen uykusuz orospulara dert olan konulardandır.
--spoiler--
müslümanları alakadar etmesine rağmen uykusuz orospulara dert olan konulardandır
--spoiler--

Entry girme ihtiyacı duyacak kadar kendine dert eden or.., pardon, yazar yorumu.
be kitapsız göt, sen neden üstüne aldın anlamadım!?
uykusuzmusun orospu mu?
sana giren ne burada?
Birincisi, kendin gibi düşünmeyenlere direk hakaretle başlamayacak kadar edepli ol,
ikinciside yüzüme söyliyemeyeceğin şeyleri klavye arkasına saklanıp yazmayacak kadar delikanlı ol.
Tabiki edep gibi, delikanlılık gibi kelimelerin ne anlama geldiğini biliyorsan.
işgüzarlık nedir, kime denir, bunu bulmalısın önce kafir.
sonrasında akıl verme ve had bildirme(!) mevkiin de misin buna bilahere bakarız, tamam.
Bu sene tam kılma niyetindeyim. Trabzon fener maçında bile inşallah kılacağım. O derece gözümü kararttım.
Bu yıl çok zor geliyor. Ya yaşlandım, ya imamlar ağır kıldırıyor.
--spoiler--
müslümanları alakadar etmesine rağmen uykusuz orospulara dert olan konulardandır.
--spoiler--

hocam neden böyle bir üslup tercih ettiniz? "Uykusuz orospu" demişsiniz, sahur için kalkmıştım halbuki.. Bir müslüman olarak, hadis ve diğer dini kaynaklardan araştırma yaparak yazmıştım..
bu namazı bir imam hızlı kıldırıyor diye dayak yemişti ama harbi baya uzun namaz yani 33 rekat. kalk in kalk in adamın başı döner şekeri düşer valla.