bugün

4. nesil yazar . hoş gelmiş sefalar getirmiş . *
(#2584988) sözlüğü istek kutusuna çevirmiş kişi.
sözlükteki bir takım yazarlarla oluşan din eksenli polemikte cezalandırılan tek yazardır.

hem şahsına , hem de fikirlerine ve inançlarına ; eleştirinin ötesinde saldırı yapılmasına rağmen bir de bunun üzerine bu saldırıya karşılık verdiği için cezalandırılan yazardır.

an itibariyle sözlüğe yeniden katılmış yazardır.

(bkz: hakkımı helal etmiyorum size)

(bkz: ne diyorsak o)
''gözüm bir yerden ısırıyor'' yazarı.
bana ayip kavramini ogretmeye calisan yazar.
seviyeyi dusurmeden yanit vermeye calisayim. kendisinde herhangibir entry icin luzumsuz yorumunu yapma hakkini goren, kendi dusuncelerine uymayan daha dogrusu kavrama sorunu cektiginde * * bu luzumsuz ayip seklinde derin elestiriler getiren bu ahlak timsali arkadasimiza, henuz bir hafta kadar once, benim net sozlukte actigim bir basligi copy paste edip, (sana aynisini memleketten yari fiyatina getireyim) uludag sozlukte kendi nickyle yayinladiginda, neden soruma; baslik babanin mali degil, mevsim degil zevk meselesi gibi derin yanitlar vermis, beni benden almistir.

son olarak benim icin daha cok toy, ogrenmesi lazim gibi muthis ayarlar vermis bu yazarimsal sahsiyete sunu soylemek istiyorum.

(bkz: seni toyumda sallarim bebegim)
(bkz: hadi bakalim mama vaktin geldi)
(bkz: ama yemezsen buyuyemezsin)
(bkz: alicinizin ayariyla oynamayiniz)*
ayıp kavramını iyi bilen edep ya hu diyen yazar.

şimdi olay şu: güzel kardeşimiz pic black net sözlükte bir başlık açmış ama açılan başlık değil de benim o başlığa girdiğim entry başlıktan daha çok beğenildi.

(bkz: #2630663)

ben de baktım ki burda o başlık açılmamış kendi entryim ile başlığı açtım. E burda da beğenildi.

(bkz: söyle kuzum şimdi ne var bunda)
hala mantıklı birşey yazamayan sıkıştığı zamanda kabalaşan yazar.
çocuklara adam olmayı öğreten yazar.

kimse üzerine alınmasın canım. öğretmen olduğundan böyle söyledi kendisi... *
(bkz: mühendisten öğretmene akıl dersi verilir)
mühendise akıl vermemesini öğütleyen yazar. zira kendilerinde bi şey kalmayacak.*
halihazırda kaba olan yazarların karşısında dayanamayıp kabalaştığında kaba durumuna düşen tek taraf olan yazar. ilgiyle ve severek takip ediyoruz.*
ağır abi. 3 günde sözlük gurusu olmuş yiğit kişi. özel mesaj fasilitesi ile, "beni tanı, akıllı ol" geyiğine sarmış üstad. islam dinini ve allah'ı savunacak* son mohikan.

allah varsa ilk seni yakacak cağnım yazar.
bu geceki son sözünü söylemiş olan yazar.

isteyen anlasın , isteyen anlamasın.

görmek isteyene göz , anlamak isteyene akıl vermiş rabbim.
depremden insanların korkmasıyla dalga geçen değil , espritüel yaklaşımlara aynı şekilde karşılık veren kişi.

(bkz: sen gerçekten inandın mı altına sıçtığına)

(bkz: ya da kelime i şehadet getirdiğine)
(#2751213) numaralı entrysiyle kendime yakın hissettiğim yazar. *
kendisine yanıt yazmayacağım vatandaşların nick altına methiyeler düzdüğü yazardır; benimdir.

"yazacaklarına yanıt tarafımdan verilmeyecek" gibi bozuk bir cümleyle kendini ifade edemeyen bir yazarın 5 gün sonra bile özene bözene entrysini düzeltmesine sebep olmuş kişidir.

(bkz: ne yani yazacaklarıma yanıt kim tarafından verilecek)

(bkz: senin tarafından verilemiyor mu)

(bkz: taraf diye bi gazete çıkmış alsana)
halk arasında bilinen adıyla gerici.
(bkz: hahaha çok komik çeto)
iltifatlara mazhar olan yazar. gerici denmesinden rahatsız olmamakta kendisi. ama tam olarak kendini şöyle tarif ediyor:

dindar - milliyetçi - cumhuriyetçi... amaaaan neyse.. nasılsa anlamayacaksınız siz. gerici deyin gitsin! zaten hep böyle yapmıyor musunuz?
(bkz: ilhan selcuk/#3177236)
erbakan özel yasayla evinde hapis cezasını çekerken sabah 4:30 da evinden zorla alınan 3 kalp krizi geçirmiş insanın ardından böyle dalga geçebilecek kadar ahlaklı.

(bkz: ergenekon operasyonu kapsaminda tutuklanacaklar/#3177142)
ilhan selçuk a terorist diyebilecek kadar cumhuriyetçi.

(bkz: turkmenistan yarakli kuvvetleri/#3151602)
(bkz: 22 mart 2008 olasi bulvar gazetesi manseti/#3174706)
başlıklarını açıcak kadar dindar yazar.
hilafet devleti peşinde diyorlar.
fikir sahibi olmadan yazar olanların yeni hedefi. ironiden de , espriden de , zekadan da yoksun olabilir bir insan... lakin okumaktan da aciz midir ki ; neyi niçin eleştirdiğini bilmesin.

bi dönem akraba evlilikleri arttıydı. herhalde, ondan olsa gerek *
kendi düşündüğü fikirleri düşünmeyenlere hakaret eden, özürlü diyebilen bağnaz. aslında her şey ne kadar açık.
not: ayrıca bağnazın açıklaması şudur;
Özellikle dinî konularda bir düşünceye, bir inanışa aşırı ölçüde bağlanıp ondan başka bir düşünce ve inanışı kabul etmeyen, mutaassıp, fanatik.
amacı sözlüğü youtube linkleri ile doldurmak olmayan sadece biraz nostalji yapmak istemiş olan yazar.*
bu görüntüleri yakında "nostalji serisi" cd leri olarak piyasaya süreceği rivayet edilmektedir. böylece güzel sözlüğümüz de youtube linklerinden kurtulacaktır.

yüzlerde hüzünle karışık hafif bir tebessüm oluşturabildiysem ne mutlu. *
uzun bir aradan sonra sözlüğe geri dönmüş dördüncü kerte yazardır. bakmıştır ki öyle derin mevzulara sözlükte yer yok... Bu sıralar dal başak gitmektedir.
(bkz: #4239770)

entrysine binaen evlenince annesinin telefon defterine gelinim kartvizitini eklemesi muhtemel yazarımızdır.