bugün

+sen akp'yi savundun.

-savunmadım! çıkar göster!
iki torpillinin kavgası. ben alkolikten yanayım. ehvanı şer neticede.
Bu kavganın kimseye faydası yok sikik badelenmiş it sürüsü götüne kına yakarak orgazm olur sadece sözlük iyice aktrol çiftliğine döner.
namus olayları falan dönüyor, yazılıyor. bu işin sonu kötü bitebilir. işin içine namus girerse sonu cidden kötü biter. bence mesele uzamamalı. bayram günü uzlaşılmalı.
Anladığım kadarıyla birbiriyle baya atışmışlar. Buradan bu iki eski arkadaşa sesleniyorum.

Beyler birbirinizi sikin ama nolur işin içine üçüncü kişileri katmayin. Eğer illa üçüncü birini sikip rahatlamak istiyorsanız gelin beni sikin.

Burası sözlük unutmayın. Yaşını başını almış insanlara sanal alemde kin yakışmaz. Lütfen Sağ memeli olun.

Edit: duyulu.
alkolik milletin anasına avradına namusuna söver sonrada ahlaktan bahseder tengir arada bi sapıtsada ayyaşa her yönden fark atacak kapasiteye sahip yazar. evet. hatta net ötesi.

sen ona buna küfür et sana edilince bıdı bıdı yap yürü lan ordan şehirli keko seni..
Bana ‘aktrolleri sevindirmeyin’ diye mesaj atan arkadaşlar var.

Hakaretin ve küfrün olmadığı siyasi bir eleşti yaptığınızda aktroller bile ‘namusunuza, şerefinize, haysiyetinize dil uzatacak kadar haysiyetsizleşmiyor’ arkadaşlar.

Her muhalefet yapanı Öpüp başınıza koymayın. Hele ki akape PKK ve öcalan ile görüşürken o dönem akapeye oy verip, akapeye oy vermeyenlere hakaret eden tengir gibilerine hiç kral muamelesi yapmayın.

Biz hiç dönmedik. Dönmeyiz de. Namusa Şerefe laf atanın da namusunu, Şerefini masaya yatırır ameliyat ederiz.
Yarın bayram olması hasebiyle barışmalarını umduğum yazarlar. Hadi öbüşün barışın.
birkaç yıldır devam eden ve son günlerde ateşlenen sikik polemik.

ne saçma bir iş lan bu. herhangi bir kaliteli sözlükte ikisi de silik yerdi ve insanlar işlerine devam ederdi. bu fazla genç arkadaş ile kafası bunamış amcayı yalnız bırakın artık. ilgi besliyor bunları.
tengir budun temsili değil.
görsel
iki yazara diyebileceğim tek sey; bırakın bu gerginliği. Çok fazla restlestiniz, çok fazla meydan okudunuz. Biraz vites düşürün.hatta direkt küsün. Muhatap dahi almayın birbirinizi.

Ikiniz de aklı basında adamlarsınız.

Iki dakika mantıklı düşünün.diyelim ki buluştunuz. Biriniz diğerine kalıcı zarar verdi. Ne olacak ? Ne kazanmış oluyorsunuz ? Zarar gören zarar gördüğüyle kalır, diğeri kodese gider.

Ağalar, emmiler. Kendinize gelin. Hayat kısa, essy nin martı kaşları uçuyor. Lütfen sükutu tahsis edelim.
birisi pirimci tengir otekisi hobi olarak surekli askerlik yapan bir arkadas.

zaten akilli insanin sozlukte ne isi var.
2sini de tanimam etmem.o tuzden beni ilgilendirmeyen başlık. Laf olsun diye yazdim.
alkolik, elmander vs kewell denen psikolojik sorunları olan ruh hastasını sırf cinconlu diye savunacak kadar gözü dönmüş bir fanatik.

tengir zaten ırkçı ve primci.

geriye bir tek vs kalıyor, o yüzden onu seçiyorum.
Dört işlemden sadece bölmeyi bilen barış hemen şimdi bu versusun konusu değildir.
Kürt lütfen rol çalma. Burada bile kendine duyar kasacak yer arama.
Seviyene uygun espri yapayım diye küçük oğluma sordum.
- oğlum biz ırkçı mıyız.
+ biz ırkçı değiliz ama onlar kürt dedi.
Neyse bu versusta oyum prorest kerhaneciye.
ikisinin de gerçek yüzünu gördüm artık muhattap dahil olmam ikisiyle de.
görsel
Temsili.
adam sallayıp küfür etiği ismail'i sözlükte takip ediyor yalnız. bu ne yaman çelişki anne.

görsel
görsel
Bizans artığı iki userin versusu. Müzeden camiye çevrilen yapılara çok karşı çıkmaktalar.