bugün

n- neflodi
t- tengir budun.

zekamla gurur duyuyorum.
Bence de zekice.

Ben 25'i tengir sanmıştım.
tengir'in boyunun 1.50 falan olduğunu görüyoruz.
büyük hayal kırıklığı.
1.90'lık bir bozkurt hayal ediyorduk.
Göbeğinizi atmaya utanmıyorsunuz yüzünüzü atmaya neden utanıyorsunuz? Ben de bunu merak ettim.
akıllardaki sorular;
1)masadaki domates suyu mu?
2)hesabı kim ödedi?

2. sorunun cevabının tengir olduğunu düşünüyorum. şu devirde önünde sigara paketi olan insan zengindir arkadaşlar.

afiyet olsun.
şimdi lokanta camına ekmek banmaya gidiyorum.
afiyet olsun denilen gezmelerdir. ilk fotoğrafta sağ arka kadrajdaki dayılar bilim insanları olabilir. kara deliğin nasıl aşılacağına dair hararetli bir sohbet içinde gibiler sanki.
Anlamadığım şey cinsel istismara uğramış gibi yüzünü kapatmanın anlamı nedir?
gif.
görsel
görsel
Masada ejder meyveli smothie bulunan ulu zirve.
Afiyet olsun.
fuhuş operasyonunda yakalanmışlar gibi yüzleri neden sansürlü ?
Gözlerim kanadı.bune be bira göbeği diye bağırıyorlar.

Yeni bir ask mi doguyor?
Gizli aşıklar sizi.*
gavur hamamı gibi yanıyor bursa, elli yaşına geldin tengir, bu saatlerde sokağa falan çıkma oğlum, yetkililer uyarmadı mı seni ?

bu taraflardaysanız mahfel'e gelin kahve ısmarlıyayım.
Tengir emmiyi biraz şişman gördüm. zayıflamalı. Bu arada ulu caminin yanındaki iki katlı lokantada iskender yemelerini öneririm. Efsane yapıyorlar.

Edit:Zall bi ısmarlamadın beh. Zalım Zall.*
tengir emmi sen çok kısaymışsın. o kadar atar gider yaptın seni dwayn jackson gibi hayal etmiştik.
Tengir Bey'in tam bir sigara bağımlısı olduğunu (çünkü daha yemeğe başlamadan iki üç tane içmiş görünüyor),
Neflodi Bey'in ise sigara kullanmadığını,
Masada ekonomik krizden mi kaynaklı bilinmez iskender dışında ekstra hiçbir şeyin olmadığını (şahsen iskender yemeye gittiğimde ben mutlaka birkaç ekstra bir şey istediğimden zaar)

gösteren bir gezme. ayrıca bu nasıl gezme ki sadece tek mekanda görülüyor. bari buluşma diyeydiniz. neyse.

afiyet olsun. löb löb et olsun. olmuş da gerçi ama olsun daha da olsun.