bugün

teşekkürler...

bana uyarı yapanlar ya mapusta ya toprak altında çürüyor nedense.

haklı olduğum konuda tek adım geri atmadığım için ben buyum sevgili dostum. insanları düzeltmek ya da değiştirmek gibi bir misyonumu yok. umurumda da değiller.

ama ortada bir haksızlık, adaletsizlik varsa da her zaman sesimi çıkarırım. biz vicdan sahibi insanlarız. vicdanımız olmasa hayvanlar aleminde olurduk.
cumhuriyet düşmanlarının yaptığı uyarı ancak vız gelir tırıs gider,

itlerinin adı yok gönderenlerinin anasını s..yim.

biz buradayız. isteyen gelsin yüzümüze söylesin.
başlık hırtlar pardon kurtlar vadisine bağladı racon kesen kesene amk.
(bkz: israil den turkiye ye nota)

Koşun savaş başlıyor.
"o zeytinyağları gönderilecek aga" uyarısıdır. emmim hep kendisi yiyiyor doğal zeytinyağlarını ekmek banıp banıp. biz de istanbulda zeytinyağı mıdır incir yağı mıdır ne olduğu belirsiz yağları kullanıyoruz.

mezuza da balıkları koruma vakfımıza 5000 leva gönderecekti milleti uyarana kadar önce kendini bir uyar arkadaş.
Bir sözde uyarıya bakarım, bir de uyarana bakarım adam mı diye.
T: Tengir ağabeye doğru yolda olduğunu gösteren uyarılardır.
içerik bulunamadı.
ben kimseye -(eksi)vermem sapık,pedofili vb. gibi paylaşımları yoksa.frank'a bile + veriririm,gönlü olsun.

ama gördüğümde bu bursalı keko'ya anında - veririm.
bu keko antik kuntik zamanlarda akp-mhp'li idi baktı hep - alıyordu, eksilere düşünce atatürkçü-ırkçı oldu.

cahilin tekidir , tweter'da yazmış, iktisat diplomam var diye ,yalan, ortaokul mezunu .
bir ara bu doğalgaz rezervi hesabı yapmıştı ,kıçımızla gülmüştük.

15 senedir sözlüklerde ego yapar.
şu var hiç utanmaz ,bir entri girer yazdıklarının yanlış olduğunu kanıtlarsınız, siler inkar eder.
hayatı sanal ortamdır.
zerre utanma duygusu yoktur.

neymiş bunu uyaranlar mezarda imiş, kıçımla güldüm. hapis olayı da var,
küçük hüsamettin güldü ben sırıttım.

ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın,mezarmış, ted bundy sanıyor kendini.

gelelim vehbi'nin kerrakesine, uludağ sözlüğün böyle 50-60 kişi online düşmesine neden olan kişidir, kendi gibi linççileri almış insanları linç ederdi.

birde sözlüğün ortağı emin var ya ,onu acayip yalardı.

sürekli palavra,yalan,zenginim, milletvekili olacağım,şu parti liderinin en yakınındayım.
bir ara yanımda 30-40 kişi çalışıyor, inşaat halinde sitelerim var, a101'e mal veririm.
sonra sözlükte 5 teneke yağım var alan var mı ?
şu ara kimse isklemiyor bunu 2-3 kişi var işte o kadar,onun için fazla olayı yoktur.

boş beleş biridir kısaca, değecek biri değil.
bunun halt yedi başıları vardı alkolik,oto yıkamacı, rumeli bilmem kaç hepsini zamanında rezil ettim teneke çaldım arkalarından ,salağın önde gideni zall denen keko beni silik yaptı.

sonuç,bu pazar sözlük online sayısı 16'a kadar düştü.

hadi şimdi bursa şengül hamamına..
bunun neyini uyaracaksın, çek sifonu !!