bugün

Kafa karıştıran sorunsal.
ellerini taşaklarına sürüp, yemek yapmayı haramdan saymadıkları için. zaten yine eliyle pilav yiyor aynı godoşun oğlu.
Arap = Müslüman yanlış bir düşüncedir dostum.
allahın işi işte çok şaşırtıcı değilmi maşallah deyin.
arap = iman mı ki amk dedirten hede.

o değilde;
iki sene önce bir Cezayirli ve bir ıraklı arapla 2 duble rakı içmiştim. yere düşen dondurmayı yaladıklarını görünce "sen içme arap" lafının ne kadar yerinde olduğunu farkettim. biraz enteresan bir ırk yani.
http://www.formatatmak.co...4/mavi-ekran-hatasi-1.jpg
Türkler daha pis.
Beyin yakan sorudur.
Araplar hangi müslümanın uyması gerekene uymuş ki temizliğe uysun.
Ayrıca müslümanlığı araplardan değil Kuran dan öğrenmek gerek.
tevrat'ta da temizlikten bahsediliyor ama işim dolayısıyla 3 tane haham ile tanıştım, 3'ü de dayanılmaz derecede pis kokuyorlardı. tercüman da israil asıllı yahudi bir türk'tü, bu yahudiler çok pis kokuyor demişti. gerçi yine de bana göre insanın içinde olacak, toplumu genellemek doğru değil.
değişik yollarla ifade edildiği gibi iman arap değil.
Ya amk sıcak iklim , su yok..
her saat duş alsalar yine götlerinden ter damlayacak.
e napsınlar işte " sikerim amk bi daha duş alanı " diye isyan etmiş adamlar.
temizliğin imandan gelmesini bekledikleri için. kısacası araplar pis olmalarının yanında tembeldirler.
Yargılamak bize ne kadar düşer ama arapların inançlarına pek inanmıyorum ben açıkçası. Hatırlayın daha bir kaç yıl önce kutsal sayılan bir mekan yıkılıp otopark yapıldı Suudi Arabistan'da. Ve fazlasıyla tepki çekti. O yüzden onların dini yavaştan paraya kaymış durumda.

He şu da var her arap pis değildir her müslümanın terörist olmadığı gibi.
Her peygamber sapkin kavimlere gonderilmistir, araplara dusunun ki hz. Muhammed s.a.v. gonderiliyor, o derece sapkin bir millet. Peygamber oldukten hemen sonra halifeye zinayi ickiyi serbest birak muhammed oldu diyen bir kavimden temizligi takmalarinj beklemeyin. Dunyada islami en rahat ve en guzel yasayan tek ulke turkiyedir.
butun araplar pis degildir. genelleme yapmak her zaman yanlistir. kotu insanlar ile karsilasiyorsaniz butun insanlar kotu mu diyorsunuz?
kırmızı ve kara adlı eserin sonunda yazar: Varsın papazlar iki yüzlü olsunlar Allah yüceliğinden bir şey kaybetmez..
imdi sen hocalar bir yanlış yapsa suç hocalarda mı dinde mi? Kaldı ki, araplar, hocalar, cennete gidecek diye bir kaide de yok..
Peygamberimiz ne diyor, insanların üstünlüğü kavminden değil takvadan gelir...
her gördüğünüz arap, arap ve müslüman değildir. arap adı altında başka başka oluşumlar vardır, ama maalesef bunlar öne fazlasıyla çıkar o yüzden genel imaj budur. zaten bu görünenler de müslüman değil ikisi bir arada olamaz. bu ifadeyi ters çevirirsek, hristiyanlar bilmemneyse amerikalılar neden bilmemneden farksız bir cıkarımdır.
Para ve imanın kimde olduğu belli olmadığımdandir zannımca.
Genelde Siyahi irin ter kokisu daha agirdir , arabistana gidenler suyu ter yoluyla attigimizdan wcye gitmediklerini anlattiklarina gore mekan ter uretiyor , su da daha degerli tum bunlara ragmen daha iyisi icin caba sarfetmek lazim.he biz araplari elestirmeye asagilamaya cok yatkiniz ama dini programlarda sorulan sorular seviyemizi gosteriyor. Mesela cok zor daraldigi bir anda okuduyunca rahatladigi bir ayet var mi bilir mi ? Yok bilmez kendi begenisi yerine kackere ne okucam der..
Kardeşim dinle ilgili sorulacak binlerce soru varken neden bu be...
temizliğin imandan geldiğini Arapların da pis olduğunu kabul edersek bu durumda genellediğimiz Arapların iman eksikliği yaşadığını söyleyebildiğimiz durumdur. siktir çok zekiyiz beeeh. tabi bu söylenenler belirtilen durumların gerçekleşmesi durumunda kabul edilebilir ( temizliğin geldiği yer ve arapların pis olduğu savı ) oh god only can yolu CAC me c'mooon
tartışılması gereken temizliğin imandan gelip gelmediği değil arapların yeterince imanlı olup olmadığıdır.

edit: iş bu entry arapların imanlı veya temiz olmadığı anlamına gelmemektedir. yalnızca tartışmanın yönünü göstermektedir. bence araplar birçoğumuzdan imanlı ve temizler.
Hz peygamber ""ben arabım ama arap benden değil demişti..
ilginç bir durum.