bugün

erbakan hoca rahmetli olduktan fatih erbakanı partinin başına geçmemesi için binbir fırıldak çeviren zat.

hoca sağ olsaydı bunu partinin kapısından içeri bile sokmazdı. net.
(bkz: commandante)
Sivas katliamında, Sivas belediye başkanlığını yapan kişidir.
Eski refah partisi milletvekilidir.
CHP nin tuncelil genel başkanı kendisine siyasetin patrayan yıldızı demiştir.
iŞE ERBAKAN'DAN GiRERSENiZ ERBAKAN'IN ÖMRÜ HAYATI BOYUNCA EN SERT ELEŞTiRDiĞi VE EN BÜYÜK TEHDiT OLARAK GÖRDÜĞÜ KiŞi, RECEP TAYYiP ERDOĞAN'DIR...

ÖYLE Ki BU ÜLKENiN BAŞINA GELMiŞ EN BÜYÜK FELAKET OLARAK GÖRMÜŞTÜR TAYYiP ERDOĞAN'I.

GEÇiNiZ ERBAKAN ÜZERiNDEN GÜZELLEME YAPMAYI, KILIÇDAROĞLU DAHi AKP'Yi ERBAKAN'IN YARISI KADAR ELEŞTiRMEMiŞTiR...
görsel

Temel dedem ne yapıyorsunuz ?
Saadet partisi genel başkanı.

Ulan biz kabine girip 2 dakika da çıkıyoruz bunlar içerde neler çeviriyor. Ne kafalar var. Evet.
sözleri carpıtılan siyasetci. (yatirimlari durduracagiz derken gelir elde edilmeyen yatirimlari durduracagiz gibi).
Meral Akşener ile birlikte merkez sağ'ın oylarını bölmek için parlatılıp gündemde tutulan adaydır kendisi. niye bu seçime kadar yüzüne kimse bakmıyordu da bir anda gündemimize girdi ? bu seçimde muhalefet ve muhalefeti destekleyen seçmen umutlu herkes her yolu deniyor elinden geldiğince bu yollardan birisi de Temel Karamollaoğlu.
Sırf bundan dolayı oy vereceğim. Sonunda Pubg destekleyen bir devlet adamı.
görsel
I a england, your's deep silent.
insanı ; sinirlenmeden, küfretmeden itin kıçına sokuyor. tebrik.
biraz daha genç olsa iyi aslında. evet.
şırnak'ta saadet partisi milletvekili adayının iktidar tarafından baskıyla istifaya zorlanması üzerine şu paylaşımlarda bulunmuştur:

'“Yeni Türkiye” dillerinden düşmüyor; ancak “Eski Tükiye’ye” ait ne kadar çirkin iş varsa onları yapmaktan da geri durmuyorlar.
iki gün önce iki adayımızı baskı ile istifa ettirdiler. Ülkenin en önemli haberiymiş gibi de başta Anadolu Ajansı ve TRT olmak üzere kontrollerindeki medyadan takdim etme gayretine düştüler.
Şimdi ise Şırnak’tan bir diğer adayımıza ve Merkez ilçe Teşkilatımıza istifa etmeleri için baskı uyguluyorlar.
Kurtuluşunuzu Saadet Partisi’nin Şırnak 4. sıra adayının istifasına bağladıysanız vay halinize!
Unutmayınız ki;
Seçimler geçici, insanlık kalıcıdır.
Dünya hayatı fani, Ahiret hayatı bakidir.'

https://twitter.com/T_Kar...tatus/1009174542307287040
chp ile ittifak kurarak saadet partisinin kafasına sıkan zatın ta kendisi dir .
inanan kesime ihanet etmiş çapulcularla kol kola girerek davasına yanlış yapmış kolpa siyasetçi zattır.

tarih bunları da yazacak temel evet.
aynı ağızdan çıkma sözlerle birden fazla hesaptan yazılmış entryler görüyorum.

aklıma iki ihtimal geliyor.

1)aktroll ahlaksızlığının boyutu ortak nefret üslubunun oluşmasına ulaşmıştır.

2)bir tane dengesiz birkaç tane hesap açıp işi gücü bırakarak temel başkana sallamaktadır.

nereden bakarsan bak ikisi de mide bulandırıyor.
Noldu bir den gündemden düştü.
göstere göstere yalan söylüyor lan adam.

zorla istifa ettirilmişler puhahahahah, ulan kim ne yapsın senin partini, taban oluk oluk sana meydan okuyor, yemedigi için miting yapamıyorsun miting utanmaz herif. e mitingmiş, bundan daha sönük bir tip olan kamalak bile dogru düzgün mitingler yapabiliyordu, utancından e miting yapıyor biliyor çünkü kimse gelmeyecek iki üç iyi partiliyle, " seçime kadar dayı diyelim " diyen cehape zihniyetinin mahsulleriyle miting yapamayacagını biliyor, meydanlarda açılacak olası bir chp bayragının atatürk posterinin kendisine daha fazla zarar vevrecegini biliyor o yüzden e miting yapıyor.

hadi bakalım hodri meydan son aldıgın oyun yarısını alamazsan ben yalancı bir müfteriyim diyecek misin? yoksa onlara da mı baskı yapıldı diyeceksin.

e miting yapıyormuş ulan adamın sayfası full hakaretten küfürden geçilmiyor, yahu ben birinci agızdan okuyorum bunları misal şu bedük reyisler bir zamanlar kürtajlar yapan haslet yıldırım reyis vardı adam iktidara pek sıcak bakmıyor ama bunlara da verip veriştiriyor oy kullanacak kullanmayacak bilmiyorum tabi.
Chp, mhp ve hdp'nin 15 yıldır yapamadığı muhalefeti 3 haftada yapan adamdır.
Antalya’da an itibariyla tüm yollarda seçim arabası görülen cumhurbaşkanı adayı.
Hızlı tren yapılmasın göçe neden olur diyen cb adayı.
partisini yeni bir dille güncel zamana adapte etmeyi başarmış görününen parti lideri. Bir zamanlar Erkabakan parti kurduktan sonra Demirel'in oylarını baya bir bölmüştü. Aynısı şimdi olacak mı bilinmez. Bugünün Türkiye'sinde saflar daha bir keskin geçmişe göre.
"hızlı tren yapılmasın göçe neden olur" dememiştir. kaba etinizle mi dinliyorsunuz? oysa sizin gibilere cevabını da vermiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=IKCNagfMj8U

sivasta iş imkanı sunamadığın gençler hızlı treni tabi ki göç için kullanacak.
(bkz: temel karamahmutoğlu)
Şimdi alttaki şahsen ithafen adam kendi başına gelse de diğer siyasilerden bekleyeceği tepkiyi göstermiştir. ilk olarak seloyu başkan adaylığında temiz gösteren bu hükümet, partisine 100 milyon ödenek veren bu hükümet, TRT yi cezaevine gönderen bu hükümet peki neden bu adam içerde duruşudur bu. Herkes kimin ne bok olduğunu biliyor da bu adam yargılanacaksa aday olamasın ya daaday oluyorsa herkesle eşit şartlar altında yarışsın. Neyse değinmek istediğim konu bu değil fakat selo hukuğun tecelli ettiği yerde salınması gerekirdi. Şimdi ekşi de soru cevap etkinliklerine katılmış olan bu dede 15 30 soruya kadar full soruları cevaplamış lakin boş sorular. Velhasılı kelam Ronaldo mu Messi mi versusundan ziyade 5 6 tane rte nin meclis çoğunluğunu sağlayamazsak koalisyona gideriz açıklamasında koalisyon durumu olabilir mi akp ile sorularını cevapsız bırakmıştır. E ekşi ye de geldim demek için gitmiş. Hiç de meral mommy gibi cevaplandırıcı olmamış kankalarla sohbet havasında geçirmiş habere düşmek için formalite soru cevaplandırmıştır. Kısacası bu adam mecliste akp çoğunluk sağlayamazsa bir iki talebe karşı koalisyonu alır demek istemiş. Ben öyle anladım...