Televizyonda rakipleriyle düello yapmaktan korkan kişidir. Ancak ve ancak akapelilerin hayal dünyalarının lideridir.
ben yalnız allahtan korkarım deyip dünyanın sayılı koruma ordusuyla gezmesi de meşhurdur.
sadece cevaplarının sorulandırıldığı programlara katılır.

ama tüm dünyayı dize getirmektedir. sağlam irade.
Her ülke'de olan ama bir tek bizim ülke'de olmayan bir olay. Bu hükümetten önceki hükümetler yapıyordu aslında hatırlıyorum. Demirel,ecevit falan. Bilgi eksikliğinden kaynaklanabilir yapmaması maalum üniversite diploması yok.
ben ekonomistim diyen rte ye;

rte bana canlı yayında ekonomi öğretsin

demesiyle beni benden almıştır.

diploması bile yok, aha ha hooaaa.
muharrem ince, aynı anda üç yandaş gazetecinin taarruzunu püskürttüğü
gibi üstüne pantolon dikiyor.
ama kolay değil tabiki, temiz! olucaksın, bilgi sahibi olucaksın,olacaksında
olacaksın..
başka bir dünya nın liderini bekliyordur (!) president E.T. gelsin tartışır babalar gibi...

ama E.T. onu kandırabilir aman dikkat.
gerçek yüzünü henüz fark etmeyenlerin bile fark etmesinden korkan şahıstır.
Kumdan kalesi yıkılır diye korkuyordur.
Ben kendisinin korktuğunu düşünmüyorum. Taktik olarak bu iddialara (diploma,2000 senesinde abd seyati. .) Cevap vermesi gerekmiyor çünkü chp tabanından oy beklemiyor.

51% aldığı kendine oy verenleri consolide etse ona yeter niye risk alsın. Diploman yok diyen adamla var diye tartışmak, olup olmadığını tartışmaya açmak demek. Neden bu topa girsin ki; yandaşları için onun söylemedigi şeylerin önemi yok.
çünkü onda o göt yok. pembe panjurlu sarayında koca bir hayal dünyasında yaşıyor o.
televizyonda tartışmaktan değil, solcu gazeteci ve twitter'daki tiplerin olanları çarpıtmasından korkuyordur.
korkuyorsa dünya lideri değildir,polemiğe gerek yok.!