bugün

bülent üstün'le ortak noktalarımızdan biri. ama hemen bataryayı çıkarıp kurutursanız çalışıyomuş bunu da test etmiş olduk.

(bkz: uludagsozluk un insanlığa faydaları)
(bkz: b ku yemek)
tuzun korozyon yaratma gücünü öğrenmenize sebep olabilecek olaydır.*
nokia 5210sa bişey olmayacağının güvencesi içinde yapılacak aktivite.
(bkz: aa bu benim lan)
fakat yaşanmışlıklardan ders cıkartıyorum artık cebimi yoklayıp giriyorum * iyi oldu iyi
telefonuyla aşırı ilgili kişilerin artık onuda kendinden bir parça olarak kabul edip,istemsiz bir serinletme çabasına girmesidir.
Sonuç olarak Telefonun tüm parçaları itinayla sökülür ve güneşlenmeye bırakılır.
şaşırılmayacak kadar sık karşılaşılan olaydır. insanlık halidir. dizini dövmeye ya da hakaret yemeye değmez.
t.. kebabı olma ihtimali dahilinde sakat bir durumdur. malum, tuzlu su iletkendir ve batarya iletken ortamda kısa devre yaparsa patlayacaktır.
denize girip, ardından işeyen bir abaza için,durum daha da vahim olabilir.
10 metre kayalığa çıkıp balıklama atlıcam da karı kıza hava bascam diye kasılan erkeğin, havadayken cebinde telefon olduğunu hatırlamasına paralel yer çekimi yasasını unutarak suya ilginç bir giriş yapmadan önce boşlukta kanat çırpması. *
(bkz: telefonu çamaşır makinasına atmak)
arkadaşım tarafından bizzat denenmiş durumdur, önerilmez.
yeni bir telefon almaya sebeptir.
hayatınızda aldığınız ilk maaşı yeni bir telefona vermenize neden olabilecek olay.
ben bunu yaptım.
denize girdim, yarım saat 45 dakika yüzdüm, üstüne duş aldım. kurulanırken cebimdeki sertliği hissettim.
allah beni kahretsin.
bu bahaneyle telefonu cebinden al diyerek büllüğü arkadaşının eline veren tanıdıklarım mevcut.
telefon bir haftalık ise çok pis koyar.

bataryayı çıkarınca bir şey olmuyor muş. oluyor efendim. tuzlu su bütün devrelerini çürütüyor aletin.
yaptığı gayrimenkul alışverişinden oldukça kar ettiği için sevinçten havalara uçan daha sonra arkadaşlarıyla içip kafayı bulan ve sonra gece yarısı plaja elbiseleriyle koşup denize atlayan, ayılınca pantolonun cebinden çıkardığı çekin üzerinde ' hamiline yalnız yüzbin lira' yazması gerekirken yazılı hiçbir şeyin kalmadığını gören dayımın duyduğunda kılını dahi kıpraştırmayacak önermedir.
sonrasında telefonu pirincin içine bırakıp bütün neminden kurtulması sağlanarak hiç olmamış gibi davranılabilecek olaydır.
bugün başıma geldi aq. telefonla 1-2 dakika yüzme şerefine nail oldum. ama durum fark edildiği anki duygu hiç bir şeye benzemiyor. telefon sana bakıyor sen ona. gitti aq s3 mini. belki kurtulur niyetine pirinç dolu kavanoza bıraktık ama hadi hayırlısı. ama denizden o telefonla çıktığım anı hala unutamıyorum. lanet olsun aq.
Göte giren plaj şemsiyesidir...
Kuzenimin yaşadığı bir olay.
gecmis ola.
Ölüm sebeplerinden bir tanesi olarak kabul gören olumsuz anlam taşıyan bir eylemdir.
Akla gelindiğinde hass*ktir yar*a yedik demeye sebep olan olaydır. o telefndan hayır gelmez artk geçmiş olsun dileklerimizi kendisine iletiyoruz.
zenginsen ya da telefon kulusturse sorun yok ama fakir ve pahali bi telefonsa koos kos eve pirincin icine telefon koymaya...
z1 ise sıkıntı olmayacak olan eylemdir.