bugün

frank seviyosa ve kankasıysa pekde düzgün biri değildir şüphesiz..
donuz listemin değişmezi.
1 yıldır ortalarda olmay üstad yazar kankamdır. buralardaysa özlele gelsin yoksa selam olsun.

görsel
özellikle cinsellikle ilgili entrylerini büyük bir keyifle okuduğum sözlüğü şenlendiren yazar. severim.
Burada troll olması toplumda onunla nefes aldığımız gerçeğini değiştirmiyor.
(bkz: acı gerçekler)
görsel

Sıradan bir nankör abazanius.

kurucu lidere böyle bir atıfta bulunmasi, onu kölemenlikten kurtaran şahsiyete saygısızlıktır.

Beyin kafatasında değil başka yerde...
Telefonlara attiran abazanius.

Yazih.
Ulan oğlum iki küfürle beni tahrik edeceksiniz ben de size sövecem sonra ben çaylak olacam öyle mi?!

Ulan oğlum benim sinirlerim çelikten.
Ulan oğlum aslan yüzüne konan sineklere saldırmaz. Siz o parazit sineklersiniz.
Biz aslanız ulan aslan!

görsel
Ne güzel anlatmış üstteki yazar.
Totonok dostum Allah senin bahtını açık etsin, Allah senin ömrünü uzun etsin. allah seni sitar etsin kıymetli dostum. Allah seni star etti zaten.

görsel
 iyi bir yazar olmak için gerekli bütün niteliklere fazlası ile sahip olan uuser. sahip olduğu değerleri korkmadan savunması ve bu değerlerin sonuna kadar arkasında durması en dikkat çeken özelliği. uludağ sözlük böyle bir yazarı bünyesinde barındırdığı için gerçekten çok şanslı. tabi biz de onun entrylerini okuyabildiğimiz için şanslıyız. ayrıca kendisini tüm çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin tüm entrylerini keyifle takip edebiliyorlar. 
umarım bu kalitesinden hiç ödün vermez.

bundan böyle dünya ahiret kardeşimdir. engelleri beraber aşacağız. bu adama lolo yapan karşısında beni bulur. ben saadettin teksoy. sokarım.
Tatlı bi Sabah seksinden sonra dükkanımıza şu şekil bir giriş yaptık.

Şimdi ya Bismillah ya nasip diyerek rızkımızın peşinden koşacağız.
it köpek zerre umrumuzda değil.

görsel
banlanması gereken akrabacı yazar.
Bir vajina için uludağı delmeye and içmiş azgın yazar.
görsel
gece gece azmış yazardır. değişik rüyalar söyliyip(köpekbalığı taşağı sıvazlamak gibi) sonra da hayra yormaya çalışıyo.
Söz vermiştim kendi kendime: entry bile girmeyecektim. Entry girmek de bir hırstan başka ne idi? Burada Suriyeli esnafların arasında sakin, ölümü bekleyecektim; başlık açmak, hırs hiddet neme gerekti? Yapamadım. Koştum tütüncüye, kaçak sigara aldım. Oturdum. Çumra'nın tenha yollarında gezerken canım sıkılırsa voyeur candid foto çekmek için cebimde taşıdığım eski s ııı minimi çıkardım. Şarj ettim. Açtıktan sonra tuttum hesaba giriş yaptım. Yazmasam deli olacaktım.

T: bıyıkları deniz kokan burgazada barbayaninin şarabı elleri Sait Faik kokan büyük yazar.

görsel
Köylü kızlarının namusuna göz diken ahlaksız sapık bir tip.
başarısız bir trol.
ama gerçekten başarısız.
trol üstadları vardı zamanında sözlükte.
demirin tuncuna insanın piçine kaldı sözlük.
tehlikeli uzak durulması gereken yazardır. kişisel sorunu olan bana yazsın ben kendisiyle konuşurum.

işimizin başındayız çok şükür.

itler istedi diye kurtlar ölmez.
Evet.
görsel
Zeki yazar. Bu gece iyi yerlerden yakalıyor. iyi tespit eşliğinde yapılan trollük kalite sebebidir.

*ozan ne aq. Ben de Ahmet...
Aktrollüğün tenekesi.

Manidar ...
halk ozanlarıyla dalga geçmeyi kendine şiar edinmiş yazar. allah akıl fikir versin.
Sözlükte 1(bir)den fazla hesabı varsa en adi adamdır.

Bu alemde benden bir tane daha yoksa estağfurullah demiyeceksiniz eyvallah diyeceksiniz.