Parayla arası iyidir.
Vertu sahibi insan.
hata yaptığının farkına ancak yokluk yaşadığında varacaktır.
(bkz: soruları alayım)
Aylık o kadar kazanıyor musun? sorusunu yöneltmek istediğim insandır. Hadi kazandın iki fakir doyur insan mutlu et gidip telefona 4 bin tl vermek ne demek.. Sırf gösteriş merakı yüzünden 'baak' diye gösterilmek için bir telefona o kadar para vermek... düşündürüyor..
yokluk zamanında telefonunu nakde kolaylıkla dönüştürebilen insandır. 250 - 500 tl arası düşük fiyata satar ancak yokluğu varlığa dönüştürene dek bertaraf eder.
bir de şöyle düşünün belki bu kişi çoğu şeye gereksiz bulduğu için yatırım yapmıyordur ya da ne bileyim özel bir üniversiteye yıllık 30 bin vermiyordur veya her gün birileriyle buluşup para harcamıyordur yanı tek düşkünlüğü telefon olabilir o yüzden yargılamamak lazım ha bu arada istememe rağmen 4 binlik telefonum yok.
Hava atmak için alan insandır. Bunların arayacak kontorleri yok 4 bin liralık telefonu var.
bakın size yeminediyorum bir sürü telefon aldım, parçaladım yenisini aldım, faturaya ek olarak iphone'un en pahalısını alabilridim ama utandım. vallahi utandım, bi telefona o kadar para verilir mi arkadaşlar, gerçekten verilmez aq. yazıktır, günahtır, enayiliktir. yapmayın. bakın yeminederim htc'nin orta segment 1000 liralık telefonu daha iyi, yemin ettim lan.
4 bin verip internetim bitti tribine giriyorsa gösteriş meraklısıdır aksi taktirde normaldir.
Şekilcidir. Genellikle.
özünde ezik insandır.
kamufle ediyordur.