bugün

sapık no elif 1

birkaç ay önce mesaj atıp arkadaş olmak isteyen numaradır. birgün gerçekte kim olduğunu bulacağım.
lady kübküb - ingiliz sever müstakbel ev arkadaşım olur kendileri.
the godfather - babam.
(bkz: yarramino)
1.nur: ilknur, malatya özel harekat: özel harekat malatya, zeytin: bir arkadaşın köyü, saldıray: eski sevgili, başkan: hatırlamıyorum, allah bilir neyin başkanı. o kadar çok kılın tüyün başkanı varki a.q...
kırışık avea.
top mehmet.
deli bekir.
kemalin arkadaşı
staj boğaz üni
zjhjng.
bkz:göt sedat)

evet tanımdı bu. olay da şu;

bir akşam üstü meyhane de rakı içerken sedat adlı arkadaş hattı değiştirdiğini söyler. ekrem adındaki diğer arkadaş da telefon numaran kaç diye sorar ( o zamanlar aynı numarayla değişilmiyor ) sedat cvp verir 0.......45 23.
ekrep piçi de kaydettim kanka,, ' g ' harfine kaydettim seni der. sedat sorar ' niye g harfine kaydediyon olum, sedat ya lan benim ismim '

ekrem'in o sikici cevabı geçikmez;

- aga ' s' harfi çok dolu. hem sedat diye 3 beş arkadaşım daha var. karıştırmayım diye sana ''göt sedat'' dedim. çok zekiyim dimi la.

sedat çok kızarır ama her kes gülme krizine girer. fakat piç ekrem susmaz;

- reis kızma amk. sen gerçekten tanıdığım en sevimli götsün.

sonra sedat rakı şişesini kavrayıp ekremin götü... şaka şaka sonra seviyeli sohbetimiz kütür-sanat, edebiyat tarihi ve acıkın da astroloji ile devam eder. hastiroloji değil. astroloji ile.
benim listem; hasikomen, göt, bambamavea, ayvalık gezi 60, mihrişah melek o, totoro.
kullanılan isimlerin hepsi gerçektir.
Kıyakçı.
selçuk adında üç beş tanıdığım olunca, telefonda şöyle bir manzara oluştu;

selçuk
selçük
selçüklü.
düşük batarya.
bi gazete de gördüm.
--spoiler--
adam metresini cep telefonuna 'düşük batarya' diye kaydetmiş. kendisi olmadığı zaman çalan telefonda karısı bu ibareyi görünce şarja takıyormuş. bu adama madalya vermeli.
--spoiler--

bu kişinin üzerine tanımam. düşünsene aylarca karısını aldatıyor. karıda teli şarja takıyor. gülerek öldüm amk.
pekmez.
salih abey
üveyanne
tc kimlik no.
keraneci.
(bkz: kamış)
pinokyo.
abazanın arkadaşı öz. nasıl bir zihin türü örneğidir, nasıl bir yaratıcılıktır.öyle kaydetmişler napalım.
ford fiestacı,
menekşe çevre mühendisi.
perforeci semsi gercekten cok ilginc.
- kafasiken gonca *
koala büşra.
albay. (elektrikçi bir arkadaş)
avukat. (alüminyum doğramacı arkadaş, hep muhalefet olduğundan avukat diyoruz)
Okşagül
denizdiyebiri
çiçek abbas
yan odadaki murat

O değilde bunlar kim lan? Bu benim telefonum mu? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi? *
Tc kimlik no
Kredi kartı no
E-devlet şifresi
Kkft Kod( Ne olduğunu bende bilmiyorum önemli bir şeydir lazım olur diye 2 senedir silemiyorum da.)