bugün

gerçekten bir türlü anlam veremediğim ilginç insandır.

insanlar tek yaşamak için yaratılmamıştır ki.

hem o evde gecenin karanlığı basınca nasıl korkmuyorsun? bunlar iyice irdelenmeli ve incelenmelidir.

eğer bu tiplere bir anlam verilemezse anlamadığımız şeyi dışlamamız gibi recm edilmelidir.
tek yaşamaktan korkmamak kolaydır. zor olan tek yaşlanmaktır.
yay burcudur.
iyice horoskop oldum lan ben, bir siktirip gideyim en iyisi.*
bir ağaç gibi tek ve hür bir orman gibi kardeşçesine yaşamayı bilen tek tüfektir.
hayatını tek başına idame ettirebilen insandır. bu asker olup tek kalmak öğrenci olup tek kalmak çalışmak için uzaklara gidip tek kalmak ile aynı değildir. bu durumlarda günün birinde yalnızlığının son bulacağı inancı bile insanın yalnızlık hissini yaşamasına engeldir. asıl yalnızlık hayatının tamamını tek başına geçirmektir. zordur. sosyal bir varlık olan insanın en büyük imtihanıdır.
tek yaşamaktan zevk alan insan olmakla beraber, kendine güvenen insandır.
tek başına yaşamaktan korkmayan insan hayatın zorluklarına göğüs germiş fazla kalabalığı sevmeyen
evine gittiği zaman sessiz bir ortamı seven huzuru bu şekilde bulan kafasına göre takılmayı seven insandır.
bir ben değildir.
üzüntü, üzüntü.

asla istemem yalnız yaşamayı, kalmayı.. yaşlılıktan da bu yüzden korkmuyor değilim. ne kötüdür yalnız kalmak.

konuşup, cevap gelmemesi, duvarları bırak onlar zaten konuşmuyor.

kimse yalnız kalmasın.
Kendi kendine yetebilen insandır yeri geldiğinde manuele bağlamasınıda bilir gocunmaz. Genellikle hayatında sıfır sorun politikasını uygular no woman no cry anam. Stresten, yaşam kavgasından kısacası dünyevi işlerden uzaktır kendisi kafasındadır rüzgar nereye ben oraya. Siki sevdasınada yaşamaya düşkündür. Gamsızdır arada annesini ziyarete gider perde takar.
korkması için bir sebebi olmayan insandır. ancak zamanla yalnız kalmaktan korkar.
baska bir insanin sorumlulugu ya da sorumsuzluklarini cekmek gibi daha buyuk korkulara sahip olan insandir.
bu insan benim. tek yaşamaktan korkmam. ama yanımda biri olsa hiç fena olmazdı hani. şöyle güzel bir kadın mesela. neyse ...
Banyoda düşse inme inse hırsız girse boku yiyecek kişidir. Hepsini geçtim şu saatte elektrik gitse bu da banyodaysa al sana horror story.
korkulacak bir yanı olmadığını bilen insandır. tek kalmaktan korkulacak ne varsa, hiçbir şeyin korkulacak yanı yok tek kaldığında. hatta zevklidir.
tek kötü yanı.

ölme durumunda cesedin çürümesi ve kokması sonucunda kapı kırılarak itfaiye tarafından bulunacak olması.
misal şu saatte süper zenginmiş gibi kahvaltı etmeye antalyaya gidebilecek kadar özgürdür.

ilk bulduğu karıyı eve atabilir, sabahta sktiri çekebilir, bunlar hayatın en güzel tarafları değil mi lan?

diğer taraftan dünyanın en korkulası şeyi yalnız kalmak, fukara zaten yalnız kalmış daha başına ne gelebilir amk.
yalnız yaşamaktan değil, yalnız ölmekten korkan insandır.

3 yıllık tecrübe ile sabittir. belkide ileride yalnız ölme korkusunu da yeniyordur insan, bakacağız artık.
benim. muhteşem geliyor ruhuma.
ölme durumunda cesedin çürümesi vs demişler de arkadaş bu insanın hiç mi dostu vs yok günlük görüştüğü vs.
tek yaşamak tamamen izole yaşamak mıdır.
sanırım sonum tam olarak bu olacak.
9 senedir yaptığımdır. güzeldir.
bu cadının hayatındaki mevcut süreçtir.

hiçbir şey hissettirmiyor.
ahanda ben dediğim kişidir.
yemeğini istediği saatte yiyen evi her zaman istediği şekilde toplu olan insandır. kimseye minnet etmez.

benim o evet.
bir yerden sonra, insanların sadece varlığından bile rahatsız olan kişinin seve seve başvuracağı eylemdir tek yaşamak. o halden sonra korku neyin umursamaz zaten bu insan. ironik tarafı da o noktadan sonra öyle bir benimsersin ki, kimseye tahammülü olmayan biri olarak kalırsın, belki iyi belki kötü.