ne kadar pratiğe bağlı olsa da diğer elin konumuna göre sekteye uğrayabilir.
unutulmuş güzel bir başlık.

nerden aklıma geldiyse artık...
tek elle otuz bir çekmekten zor değildir.

güven
özveri
tevrübe

ister....
Üstadlara ait yetenektir. Net.
--spoiler--
dur tahrik etme beni
--spoiler--
Yapabildiğim hededir.

Bir firem var, kopça tırnağımın arasına girmişti onda da
Çok derine girmediği için 20-30 saniye içinde geçti acısı, ben de önemsemedim.
bazen zor olabiliyor. özellikle beceriksiz bir partneriniz varsa küfretmenize neden olabilir.
tek elin bas ve isaret parmagina ihtiyac duyuldugu, kalan 8'inin farkli bir sekilde degerlendirilebilecegi hadise.
böyle dertlere girmek yerine hatunun boynunu emerken iki elle rahatça açılmalıdır. kendinize güldürmeyin.
tek elle adam öldürmeye benzer sanırım.
nasıl yapıcam korkusu varsa,internetten bir kaç video izleyin eliniz tamamen kopçalara oturana kadar zorlamayın gençler
hiç iki elle açmadım şimdiye kadar,pek de zor değil.
Ps: Açamadıklarım oldu tek tük.
taktiği bildikten sonra çok basit bir eylemdir.

kasmaya gerek yok arkadaşlar. sevişiyorsunuz diyelim. dudak dudağa bir durum var sol el kızı belinden kavramış sağ el boşta. veya tam tersi mq orası size kalmış. sağ eli omuzdan aşağı indiriyorsun sırta doğru. sütyenin o kopça kısmı zaten daha kalın bir kumaş oluyor. o kumaşın bir ucuna baş parmağın tırnağının ucunu takıyorsun sonra orta parmaklada o kalın kumaşın diğer ucunda kıskaç gibi kumaşı yukarı doğru kastırıyorsun. o an kızın göğüslerinde hafif bir baskı oluşuyor anlık sütyenin daralmasından ötürü o arada zaten o çengeller boşluğa düşüyor. sonra zaten gerisi kolay.
Kolaydır. Bir de kopçaların ve sutyenin alt kısmı(gögusun icinde olduğu değil, altindaki kisim) içi silikonlu olanlar var, sutyen kaymasın diye,onların kopçaları zorlayabiliyor beyleri.
Her kadının yapabildiği eylemdir. Bu kadar abartıp başarı gibi göstererek insanları kendinize güldürmeyiniz.
Kopçasına göre değişir, açılmayabilir. Deneyeyim derken rezil olmayın.
kişi coni sins değilse zorlayacak olay.
ilk sevgilimin hep benden önce davranmasından kaynaklı asla sırrına mazhar olamadığım şey. kendi rızası ile açılması kanımca daha makbul. yoksa ağzımla bile açarım, şüpheniz olmasın gençler.*

(bkz: açamadı)
Şu devirde hala yapamayan kendine erkeğim demesin.
görsel
git gide daha başarılı olunan aktivite. zamana bırakın arkadaşlar.
ne oluyor lan! tepkisi verdirir.*
yapmayın olum, açan var açamayan var.
challenge bile yaptığım olaydır.
(bkz: yapamadım)
daha önce çok açmış olmayı gerektirir. pratik sahibi olmayan açamaz.
şaka maka yetenektir.
beceri ister.