bugün

aşk yabancı dilde dinlediğiniz bir şiir gibidir, ne bok olduğunu anlamazsınız ama hoşunuza gider.
aşk gerçekte bir imgedir,bizlerse modern hayatın legal köleleriyiz.
aşk; sevişme bahanesi. * *
eğer aşk diye birşey gerçekten varsa ve yukarıda yazılanlara bakınca çoğu birbirinden farklı anlamlar içerdiğini görünce; eğer aşkı tek cümlede anlatabiliyorsanız helal olsun size derim başka birşey diyemem...
kendini kandırmaktır, en basitinden dünya gerçeklerinden uzaklaşmak için zihnimize doldurulması en kolay olgudur. ne zaman biri bir çıkmaza girse, bilin ki aşık olmak üzeredir; ne zaman biri aşık olsa bilin ki bir çıkmazdan kaçmıştır.

edit : anam ne güzel yazdım! (bkz: kendi yazısına hayran olan salak megaloman)
AŞK DÜŞENi KALDIRMAKTIR.

Uygulamalı resimde de gösterildiği gibi
http://img522.imageshack....p?image=whatloveisga1.jpg
aşk , sevginin kat kat artarak oluşacağı durumdur.
aşk kredi kartı gibidir, büyük bir zekle kullanmaya başlar, ağzına sıçınca ne bok olduğunu anlarsın.
aşk korsan film cd'si gibidir, satın almaya hiç gerek yok kiralayın.
aşk okyanus gibidir, bilinmez ki asıl güzelliği taa dibinde.
aşk sayısal loto oynamak gibidir, mantıklı bir şekilde yaşamaya çalışmanın hiçbir getirisi olmaz.
aşk hayatı bir seviye yüksekten oynamaya çalışmaktır, kastırır.
aşk bir kişi uğruna tüm dünyaya hayır demektir, anlamsız.
aşk; şıpsevdi sakızından çıkan kağıtlarda yazanlar gibi sanılırdı küçükken ve "ne salakça" diye tek cümleyle ifade edilirdi... *
tek cümleyle anlatılamayacak kadar anlamlı, bir sürü cümle kurduramayacak kadar anlamsız duyguların birleşiminden gelip; önüne kattığını hiçbir şeyi düşündürtmeden sürükleyen ve sürüklerken bütün hayatın alt-üst olmasına bakmadan sadece acı hissettirip, adına da mutluluk dedirten, silinmeyen göz yaşlarının hesabını vermeyen ve tutunmaya çalışırken geçmişe en büyük hatayı yaptığını fark ettiren aslında hiçbir şey için geç değil sözünün tamamen safsata olduğunu gösteren şey...*
aşk yoktur, varsa da yalandır, ne kadar tanımlasak da.
olunan bir şey.
sekse giden yol.
aşk mümkün olduğunca yanılmaktır, aklını başından alır.
a$k : uzaktakini yanında hissedebilmektir.
aşk çıkmaz bir sokaktır, başında kocaman yazar çıkmaz diye.
aşk bir anda alevlenip yerini ya sevgiye ya da nefrete bırakan bir alevdir, yakar.
a$k :
mutlulukta : iyi ki o var, iyi ki tanıdım diyebilmek.
mutsuzlukta : nerden tanıdım , tanımaz olaydım , allah onu bildigi gibi yapsın diyebilmek.
Tuhaf...
çekmeyen bilmez aşkın kahrını, .ikerim böyle aşkın ızdırabını.
by aşık rcyavmhkkfsgss-i*