bugün

Eğer bu konuda, ciddi tecrübeleriniz, donanımınız ve gerekli teçhizatınız yoksa tavsiye edilmeyendir.
Zaten kamp yapmanın eğlenceli doğasına da aykırıdır yalnız olmak.
Yakın dostlarla, işbirliğiyle, uzun uzun muhabbetler ve birlikte keşif dakikalarının heyecanıyla, kamp zevki katmerlenir.
Ayrıca, doğanın türlü türlü tatsız ve korkutucu sürprizleri olabilir ve o an yalnız olmak oldukça tehlikeli bir durumdur.
Yalnız kamp yapmayınız.
Akrep ve çiyana karşı ok ve yay yapalım oooohhhh kabile hayatı...
Korkmasaydım denerdim. Ayrıca yanınızda sevdiğiniz bir dostunuz varsa daha güzel olur niye tek yapayım??
Kafa dinlemek için tek yapılır. Yada sadece zevkine. Yanında birinin boş boş konuşması mantıksızca. Elbette kafa dengi birisiylede yapılabilir. Tercih meselesi.
Her fırsata yaptıgım birşey.
Biraz riskli olabilecek eylem. Kamp alanı da sessiz bir yer ise, tavsiye edilmez. Yanınızda mutlaka bir arkadaş olmalı.
Zodiac'ı izlediğimden beri böyle şeylere bi uzağım. Parkta uzanan çiftlerin canına okuduğu sahneyi unutamıyorum... Hiç yapmadım da zaten. Güzeldir belki ama ben korkarım.
görsel
Fazlasıyla yaptığım eylemdir.

Sabah çayımı demler, ateşin başında doğanın keyfini çıkarırım.

Hele yağış olursa tadından yenmez..
yaşama tutunmak.
korkuyu iliklere kadar hissetmektir.

denemedim ama belki ileride yapabilirim.
Silahlı olunduğu sürece pek sorun olmayacaktır.
Biraz önce düşündüğüm şey. Alacaksın fıçı biranı tek başına izdivaya çekileceksin. Aylarca sürebilir hiç sorun değil.
yanlızlığı seerim ve buna alışığım bir radyo varsa neden olmasın.
sürekli düşündüğüm birtürlü gerçekleştiremediğim eylem.
kamp deneyimim yok, nerde nasıl yapılır raconu nedir bilmem. bir de tek sıkılır mıyım diye düşünüyorum.. bakıcaz.
istediğimdir ama önce ekipman ve eğitim lazım. Hiçbir şey bilmeden Çadırı kap kacağı alıp giderseniz rezil olursunuz.