bugün

kac kizin hayati tecavuz ile karariyor. ona sayin. keske bu gosterdiginiz duyarliligi kizlarin tecavuz edildigi zamanda da gosterseniz.
Tek bir kılı bile dünyadaki hiç bir kadına ve onların yanındaki meriçlere değişilmez. izansız yaratıklar.
-Tecavuzcusunu öldürdü,- kendini pazarlayan esinin kafasini kesti gibi tek kaynagi katil olan haberleri ayakta alkislayan kitlenin bir tarafina kina yakmasini gerektiren vaka.

Tecavuzcunun de katilin de teroristin de cezasini devlet verir, bu ortadogulu aptal orospu cocuklarinin kafasi bunu almiyor.
Haksızlığın cinsiyeti olmaz. Yürek yarası bir acıdır.

Ülkede adalet ölünce ortamın alacağı hali görmüş olduk bu olayla. Adil olmayan hükümetler gitmelidir.
bir neresinden tutsan elinde kalır mevzusu daha. hepsinin, hepinizin dünyasını sikeyim demekten başka bir şey gelmiyor elden.
Ülkede adalet olmadığına inanan babanın bunu kanıtlayacak kadar az miktarda ceza alan kızının ölümüne sebep olduğu gençtir. iftira atıp bütün itibarını yerle bir et, üstüne ölümüne sebep ol 2 yıl 8 ay cezayla kurtul. Oldu olacak madalya taksaydınız. Adamın 'ben masumum' sözüne ne kadar şüpheyle bakılıyorsa kadının 'ben mağdurum' sözüne de o kadar şüpheyle bakılmalı.

Edit: şu başlığın altında hala 'kadının beyanı esastır' diyenler var. Gidin kurallarınızı kabul ettirebileceğiniz bir kabilede yaşayın öyleyse. Kanun dediğin öyle bir şey değildir. Hiçbir konuda hiç kimsenin beyanı esas alınamaz.
bir kadın olarak gerçekten çok üzüldüğüm insan. o iftira atan kız ömür boyu içeriden çıkamamalı. böyle adi kişiler yüzünden kadın beyanı esasına gölge düşüyor. allah kahretsin! gerçekten tecavüze uğrayan ve böyle aşağılık mahluklar yüzünden sözüne inanılmayan kızların vebali de bu çirkefin boynunadır.

iftira atılan masum ve mazlum vatandaşımızı rahmetle anıyorum. fakat kadın beyanı esastır. çünkü ne yazık ki sapık erkeklerin yapabileceklerinin sınırı yok ve en ağır şekilde ceza almaları gerekiyor. feminist hemcinslerimi de adil olmaya çağırıyorum.
Bu kızın öldürülmesi gerekir. Bu olayı Türkiye'ye unutturmayın arkadaşlar. Unutturmayın ki erkeklere yapılan adaletsizliği görsünler.
Şimdi sen 15 yaşında birinin lafıyla adam öldürülebilinen bi memlekette "idam geri getirilsin diyebiliyosun" mesela. Ne diyelim devam..
Tecavüz konusunda bile yok kıza tecavüz olsa ortalık ayaklandırdı vay efendim tecavuzlere sayın gibi savunmalar yapılıyor. Gerfek anlamda hangisinden rahatsizsiniz? En azından bu konuda Fikir ayrılığına gitmeyin. Evet ortada bir iftira var ve ceza çok az. Evet bu konuda gerekli itirazlar yapılmalı. Evet tecavüz olaylarında basbas bağırmaya devam edilmeli. Edilecekte zaten. El kadar bebekler ölürken düşünmüyor genç kızlar katledilirken susulmuyor diye şöyle bir olayla barikat çekip de öyle olsaydı diye tanım yapılması ne kadar çirkin bir şey. Bir konuda da kistasa gitmeyin. Her konuda adalet arayın. Madem ki sessizlikten rahatsizsiniz o sesi siz çıkarın da yankı yapsın. Ne tecavüz olsun ne iftira ne adaletsizlik!
kadın beyanı esastır evet. bacınıza tecavüz edilse kadın beyanına laf edemezdiniz, boş keseden sallıyorsunuz. çünkü kadını koruyan kanun yok memlekette. fakat böyle masum insanlara iftira atan orospular yüzünden erkekler iyice bileniyorlar. toplumsal yıkıma gidiyoruz.

iftiracı arsız da inşallah başka bir dava ile içeriden çıkamaz.
'bacınıza tecavüz edilse' diye olayı kişiselleştirip kadın beyanı esastır gibi hiçbir mantıklı temeli olmayan bir şeyi savunmaya kalkmak tamamen çaresizlik ve akıl tutulmasıdır. Öyleyse 'babanız, kardeşiniz' böyle bir iftiraya uğrayıp hapsi veya mezarı boylayınca ne diyeceğinizide düşünün şimdiden. Hiçbir yasa beyana dayanmaz. Mesela aldatılmak da erkekler için çok yıkıcı ve toplumun gözünde kadına göre çok daha rencide edici olarak görülür. O zaman boşanma durumu olursa erkeğin 'aldatıldım' beyanı esas alınıp kanıta gerek olmadan kadın ömür boyu çocuklarından uzaklaştırılsın, tazminat falan ödesin. Bunu kabul etmeyen kişi diğerinin gerekliliğini savunuyorsa bu ancak o kişinin iki yüzlülüğünü gösterir.
Ölen değil öldürülen olacak o!!!
Feministlerden hâlâ bir açıklama yok.
Kahpe bir kızın , kahpe babası tarafından katledilen gencecik bir fidandır .

O gün o gencin suçsuz olabileceğini ,bunun bir iftira olabileceğini söylediğimde küfür eden zevatlara gelsin. iyi ki varsınız , sayeniZde gencin günahları aZalacak.
ah be güzel çocuk sen hiç bitmeyecek olan kurbanlarımızdan birisin. seni öldürenler ve seni öldürenleri destekleyenler, pohpohlayanlar veya alkış tutanlar şimdi yeni avlar peşindeler. bilmiyorum savaş mı istiyorlar. istiyorlarsa savaşırım çocuk. senin için bu kötü insanlarla savaşırım. elbet kazanacağız merak etme elbet akılsız zalimleri yıkacağız. bu yazıları yazarken döktüğüm gözyaşları keşke senin ruhuna can suyu olabilseydi çocuk. misojinist mücadelemiz engellenemeyecek emin ol.
unutmadık, unutturmayacağımız gençtir.
Devlet ve medya tarafından katledilmiştir.
Suçsuz yere ölmesi insanlığın onuru değil ayıbıdır.
Kız elini kolunu sallaya sallaya geziyor. Ülke de kadınların suç işleme özgürlüğü olduğunun adaletten muaf olduklarının bir kanıtı daha.
(bkz: muhammet reşit)

unutmadık, unutturmayacağız.
kahrolsun feminizm!
Kahrolsun pozitif ayrımcılık!
(bkz: muhammet reşit yıldırım)
unutmadık unutturmayacağız.
kadınların %80'inin bir erkeğe tecavüz iftirası atma ihtimali vardır.