bugün

bir orospunun çenesine kurban gitmiştir. anlamıyorum gerçekten bir insan sonradan bu kadar çok korkacağı şeyi neden yaşar? o korumak için başkalarını ateşe attığı sevgilisi, gün gelip ayrıldıklarında acaba bu karının adını korur mu? bir insan niçin bu kadar düşünmeden hareket eder? niçin bir kaltağın yediği bok masum birinin canını yakar? bir insan neden adamı öldürmeden evvel dna testi yaptırmayı düşünmez. herkes takmış beline silahı, magandalığının açıklamasını "bön koz bobosoyom." şeklinde yapıyor. ülkede adalet yok, hukuk işlemiyor. her önüne gelen de adaleti kendi imkanlarıyla sağlamaya çalışıyor. bu memleket bombok bir hale geldi.
Siz şu m.ç yi bulun. Bakalım babası aynı şeyleri m.ç ye de yapabilecek mi?

Terketmek istiyorum şu ülkeyi.
Bunları yapan kız da 15 yaşında. Bunlar ne çabuk öğreniyor bu kadar şeytanlığı ya. Yeni nesil hiç normal değil.
Kanım dondu başka bir şey diyemiyorum.
Elin s.ki yüzünden masum bi çocuk öldü.Dilerim an ağır cezayı alırlar.
Ölen çocuk 16 yaşında, tıpkı bir kadın cinayeti duyduğuMDA hissettiğim acının aynını hissettim. Kız sonradan mahkemedeki açıklamasında, merhum çocukla ilişkiye bile girmediklerini itiraf etmiş.

Babasıda çıkmış "burası Türkiye olummm benim kızım 13 yaşında" gibisinden şov yapıyor.

Allah rahmet eylesin. Gencecik bir can daha suçsuz yere Yitip gitti.
Ölüme sebebiyet vermekten kız da tutuklanmalı, ne korkunç bir ölüm ailesinin durumunu düşünemiyorum.
Bu çocuk içinde yürüyüşler yapılsın kız ve babası cezasız kalmasın. Suçsuz çocuğunu beddualarla gömmüş babası, bu ne kadar ağır bir acıdır ya. Hem toplum tarafından dışlanmış hem oğlunu kaybetmiş hem oğlunun suçsuz olduğunu bildiği halde bir şey yapamamış. Allah böyle kötü insanların şerrinden korusun herkesi.
Çok acı bir durum espiri yapmak istemiyorum ama ne şehittir ne gazi misali ölmüş zavallı. Ölümüne sebeb olan orosbununda yargılanması gerekli.
Katil taammüden (kasten, planlayarak, bilinçli bir biçimde, önceden düşünüp tasarlayarak, bilerek, isteyerek) adam öldürme suçundan yargılanmalıdır. iftiracı kızı da, (haksız yere iftira attığı için) cinayete azmettirmekten suçludur, o da aynı babası gibi yargılanmalıdır. Şayet kanunda yeri yoksa bu olaya istinaden acilen yeni bir düzenleme yapılmalı ve her ikisi de ceza almalıdırlar. Alsınlar ki iftiranın bedelini ödesinler ibreti alem olsun. Olur mu? Bu ülkede çok zor. Zira adalet yok maalesef. Merhum haksız yere öldürüldüğü için şehid hükmündedir. Allah ailesine sabırlar versin.
maalesef geride gözü yaşlı ailesi kalmış, cahil, öfke kontrolü olmayan,gösteri peşinde koşan bir adamın elinden yaşamı alınmış gençtir. Aslında gençte değil, çocuktur. ağır tahrik indirimi vb de alamayacağı kesinleşen o cani şovmen ve kızı da umarım gereken cezayı alır.
gel de bunu bizim idaaaaam diye bağıran sığırlara anlat.
15 yaşındaki bir kızın demesiyle 17 yaşındaki genci öldüren babanın işgüzarlığı.
allah ana babaya sabır versin.allah rahmet etsin. yazık oldu.
Yazık tek kelimeyle yazık.Bu tarz haberleri ne zaman okusam dünya denen yerin ne kadar pislik bir yer olduğunu bir kez daha fark ediyorum.Çok berbat bir durum çok.
ilkokuldayken kızın biri saçımı kesti diye bana iftira atmıştı. Öğretmenden müdürden dayak yemiştim. Daha sonra annemle kızın evine gitmiştik. Annem kızı sıkıştırınca itiraf etmişti. kız saçını kendi kesmiş bok gibi oluncada utancından iftira atmıştı. Okulda kimse inanmamıştı bana. o yediğim dayağı hatırlarım hala. Amk kızı büyüyünce orospu oldu. belliymiş o zamandan ne olacagı.
Vay amınısikiyim, şu an ne desem bilemedim. Gülermisin, ağlarmısın, ağız dolusu küfür mü edersin? Ne yapsan boş. iyice saçma sapan bi hale geldik, uygun kelime bulamıyorum.
Bu kıza önce saatlerce azap verilmeli, sonra bazı uzuvları kesilmeli daha sonra yüzünün derisini soyup, ağzına penis vererek birkaç saniye o hali kendisine aynada gösterilmeli.
Ve yine ınsanlık binlerce kez sahnelenen oyunu oynadı.Düşünmeyi erteledi,neden düşünüyorsunuz ki sizin yerinize düşünüyorlar zaten,siz suçlu arayın,gerçi suçluda sizsiniz ve yine o masum ınsanı,öldüren ınsana öldürme cesaretini de verende siz koyunlar şimdi sırada sadece günah geçisi bulmak kalıyor.Onu da hallettiniz kadınlar tabi yo yo düşünmeyin gerek yok şimdiye kadar düşünmediniz bırakın efendim suçlular dışarda, masumlar içerde kalsın,şimdi ne gerek var akılları bulandırmaya sorgulamayın,araştırmayın sadece yapın çünkü müslüman olmak bunu gerektirir.
Zamansız ölümün zaten zor olduğunu biliyoruz. Birde iftira gibi hem kendisini hemde ailesini lekeleyecek şekilde olması ölmektende beter babasının. Cenazeme kimse gelmedi ölümü beddualar ahlar ile kaldırdım sözleri beni çok etkiledi. Olayların ölümlerde bitmediğinin göstergesi olmuş oluyor.

Şimdi önce devlet sonra millet olarak o iftiracı o.... Ç... Gereken cezası verilmelidir.

Ayrıca kadının beyanı esastır ilkesidir değiştirilmeli. Bir bağırırsam seni mahvederim olgusu yanlış. Her bağıran kadın ne yazıkki gerektiği için bağırmıyor.
anne ve kızın iftirasına kurban gitmiştir. kadın erkek eşit diyenler alın size eşitlik!

çocuk mezarda kızın babası içeride anne kız serbest!!!
(bkz: jagten) bir iftira ile insanın hayatının nasıl kayacağını konu alan filmin gerçek hayata yansıması sonucu hayatını kaybeden gençtir.
Gazla çalışıyorsunuz amına koyım gazla. Bir tecavüz muhabbeti döndüğünde asalım keselim diye atlıyor herkes. Durun daha net değil desen tecavüz destekçisi pedofili falan oluyoruz. Al sonucu bu.
en başta hemcinsi kadınlara en büyük kötülüğü yapmış bir (afedersiniz ) kaşar yüzünden hayatını kaybetmiş masumdur. o masum hayatını kaybetti lakin bu iş burada bitmeyecek.

sosyal medya çağındayız ve bu olayın aslını polisinden savcısına hakiminden siyasetçisine ve sıradan vatandaşına kadar herkes öğrendi şimdi. yarın bir gün gerçekten tacize ve daha kötüsü tecavüze uğrayan kadınlara hep şüphe ile bakılacak bu kaşar ve şerefsiz tokmakçısı yüzünden. yani sadece bu günahsız değil binlerce kadının ve dahi erkeğin ( başına böyle bir iş gelen gene kendisini kurtarabilmek için bir başka masumun üzerine atacak suçu bu olayı örnek alıp ) kanına girdi o ahlaksızlar. babası olacak gebeşte içeride "ama ben namusumu kurtarmıştım kandırıldım" diye kendi vicdanını susturabilecek mi bakalım..
https://m.youtube.com/watch?v=wg1lyz1oa6s

Kız 2 aylıkken çocuğa mesajlar atmış ortamı önceden hazırlamak için. Ayrıca kız 16-17 yasindaymiş çocukla yaşıtlarmiş.

Kiz hem tecavüze uğramadigi halde karnindaki çocuğu oldurmustur hemde bu çocuğun ölümüne sebep olmuştur.

Benim daha da merak ettiğim kiz yaşıti birini mi koruyor? Yoksa kendisini sevdiğini sanıp kendinden yaşça büyük birini mi koruyor?