bugün

entry'ler (53)

anın görüntüsü

görsel
Yalnızlığın çaresini Beypazarı maden suyunda buldum:)

paramı neye yatırmalı patatese mı yoksa altına mı

Ben çok kararsız kaldım bu konuda ikisi de hemen hemen aynı fiyatta.

erdoğan a oy çaldı diyen koyunlar

Çobanını bulmuş yazarın koyunun ta kendisi olduğunun farkında olmayan zat bir insan sorgulamadan körü körüne inanması işte tam burda koyun olduğunu ispatlıyor ,kardeşim sen ınsanlar geçinemiyor asgari ücret yetmiyorken çocuklar sokakta dilenirken insanlar düşünceleri yüzünden hapse atılırken zenginler daha zengin fakirler daha fakir olurken nasıl sorgulamaz ve körü körüne bağlanırsın.Nasıl bu kadar kör oluyorsun ve bir kez daha koyun olmaya devam ediyorsun.

yalnızlığa iyi gelen şeyler

Müzik ve yalnızlığın ta kendisidir.

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel

ben bu başlığı can sıkıntısından açtım

Gel çay içelim seninle canı sıkılan arkadaş.

şuan dinlediğin şarkı

Nurettin rençber :söyle sunam

sıradan biri olduğunu fark etmek

Zaten baştan beri sıradanız doğduk yakışıyoruz şansa yarın da bir ihtimal yaşayabiliriz ama öleceğiz her ınsan gibi ,kısır döngünün içindeyiz yani bir başka deyişle sıradan olduğunu düşünüyorsan sıradansın önemli olduğunu düşünüyorsan önemlisin,lakin ölüm yakın öleceğini düşündüğünde sen de artık sıradan bir insansın..

yaşadığın devirle uyuşmamak

Hiç yaşamamalıymışım çok eski kafalıyım dünyaya ayak uyduramıyorum bu hıza yetişemiyorum yoruldum dünya bana göre bir yer değil ceketi alıp gidesim geliyor yolculuk Mars’a yolum açık olsun biri arkamdam su döksün

bakire olmayan kız en az 1 kere sevişmiştir

Bakire olmaması en az bir kere seviştiği anlamına gelir zaten bırakın sevişsinler efendim, bu ülkede ınsanlar takmış iki bacak arasına beyin bakirelikten öte geçemiyor.

geceye bir gerçek bırak

Insanlar yalnızdır ama hiç bir zaman da yalnız değildir kendileriyle baş başadırlar ama farkında değiller yani hiçbir zaman yalnız kalmadık kendimizle o kadar çok konuştuk ki içimize sığamadık ve bu muhabbeti dışarıya taşıdık biz ve diğerleri olduk sonra.

tanrı nın bile batıramayacağı gemi

Nuh’un gemisidir.

anın görüntüsü

görsel
O an bu an.

ıspanak yemeğinin üstüne yoğurt döküp yiyen tip

Ispanak yemeğini yoğurdu ayrı ayrı yiyen tip acaba midende ıspanak ve yoğurt için ayrı bölümler mi var.

an itibariyle bulunmak istediğiniz yerler

An itibariyle kendimi Küba’da bulmak istiyorum.

sosyalist35

Görüş önemli değil düşünce ve yaptığınız eylemler davranışlar bir insanı insan yapar.
Biz burda fakirlikten ölelim ekmek mi alalım okula mı çıkalım arkadaş geçinemiyoruz,siz burda düşünce yargılayın birbirinize hakaretler edin heyy enflasyon nereye gidiyor arkadaş ya bırakın şu işleri...
Bir şey yapmalı:Moğollar günün şarkısı

anın görüntüsü

görsel
O an bu an.

gençlik nereye gidiyor

Bir Küba olsa fena olmazdı.

kürt cumali nin bireysel dokunulmazlık kazanması

Irkçılıkta Nirvana’ya ulaşmışsınız tebrikler sözde Müslümanlar sayın kafatasçı mahluklar oyun lan bu, bu bir program adam halkıyla almış dokunulmazlığı neyin tartışması,bir Türk böyle mi olur ınsanlarını ayırıp böler hepimiz mi? Ayıp aynı topraklarda yaşıyoruz bu ülke için savaştı atalarımız Türk,kürdü mü var.Zihniyetinize sokayım.