bugün

şahin k rehabilitasyon merkezine yollamak.donsuz
zamanında hırsızlık yapanın elinin kesilmesinden yola çıkılarak "verilebilecek" cezalar bütünü.
(bkz: recm)
Kisasa Kisas yontemi uygulanmalidir . Gonullu infaz memuru olabilecek tonlada insan vardir .
elini kesmek.

elektro sok.

herkesin onunde yuz sopa atmak.
sallandıracaksın iki tanesini taksim de
bitarafları kesilmelidir. tıpkı hırsızlık yapanların ellerinin, kollarının kesilmesi, yalan söyleyenlerin dillerinin kesilmesi, kopya çekenlerinin gözlerinin oyulması gerektiği gibi.
hiç bir penceresi olmayan 1 metre karelik alanda karanlıkta bekleteceksin.
bu bekletme süresi minimum 1 ay max. 10 ay.

sadece günde bir öğün yemek vereceksin o da az.
zifiri karanlıkta 10 ay orada yaşayacak. ayrıca bekleme esnasında tiz ses yoğunlukta ses vereceksin. bu da psikolojik etkide önemlidir.
10 ay sonra kapıları açacaksın ve serbest bırakıcaksın.
o artık başka bir kadına saldıramıyacak kadar kafayı cozutmuş olacak.
kökten çözüm olarak;

(bkz: çükünü koparmak)
sagopa der ki: tecavüz kurbanları için milyon penis kesile...
memlekette ne kadar işkence meraklısı cani varmış anlamamıza vesilen olan başlık. cezası; ceza kanununda yazdığı gibi değişen miktarlarda "hapis" cezasıdır. modern hukuk size kimsenin bir yerlerini kesme hakkı vermez. hadi onu geçtim insanlık vicdanı bu kadar kolay çöpe atılacak bir şey değildir. oturup konuşsa şeriat'a sövecek, laikiz atatürkçüyüz, şeriat istemezük pis yobzalar diyecek olanlar bir şeriat hükmü olan kısası nasıl da içseleştirmişler, şaşırmamak elde değil. kimse gelip de "senin başına gelirse görürüz" demagojisi yapmasın. insanın başına bir olay geldiğinde göstereceği tepki başkadır devletin vatandaşlarına göstermesi gereken yaklaşım farklıdır. devlet intikam duygusu ile hareket etmez, etmemelidir. oturup da en cani, en acımasız ceza şekillerini kafanızda kurup boşa kürek çekeceğinize bu adamlar nasıl bu hale geldi diye düşünmek, tecavüz ve onu doğuran sosyal, toplumsal dinamikler üzerine kafa yormak daha sağlıklı diye düşünüyorum. yoksa yaptığınızın suça maruz kalana hiçbir faydası yok, bari bunlara yenileri eklenmesin.
kökten sünnet etmek birdaha istesede yapamaz.
taksim meydanında penisinden asmak .
bundan yillar evvel bizim peder sigara ictigimi ögrendiginde beni bir odaya kapatıp bir gün boyunca her dakika zorla sigara icirmisti, artik sigara icmekten bayginlik gecirecektim , her sigarayi icime cekisimde midem cok kötü bir bulanti yapiyordu. birkac kez kusmama ragmen babam bana hala sigara iciriyordu , iste o gün sigaradan tiksinmistim...

bu abaza pezevenkleride kapatacaksin 10 tane hayat kadiniyla odaua neyse parasi vereceksin , sabaha kadar zorla iliskiye sokacaksin. bak bakalim birdaha yapiyor mu.
hatta o kadar bikacak ki sonunda ibne olacaklar.

not: yukardaki hikayeyi uydurdum.
derin derin düşündüren başlıktır.tecavüz sanıklarının nasıl bu hale geldiği ve buna sebep olan sosyal toplumsal etkenler üzerine kafa yormak okuyunca insana mantıklı gelsede 17 aylık bir bebeğe,sağır ve dilsizler yurdundaki 7 yaşındaki bir erkek çocuğa yada 85 yaşındaki yatalak bir nineye tecavüz edildiğinde bu mantık istem dışı olarak devreden kalkacaktır. insanların bu başlığa sağduyulu ve adalete güvenen entryler yazmalarını beklemek ne derece doğru olur bilemiyorum.çok uzağa gitmeye gerek yok yakın geçmişimizdeki rahşan affı benzeri adalet açıkları yüzünden pek çok suçlu cezasını tamamlamadan salıverilmiş ve eylemlerine devam etmiştir. eğer sağlam bir adalet mekanizmasından söz edeceksek tamam ama bu işleyişle benimde önerim atın içeriye senelerdir abazan mahkumların arasına ne halleri varsa görsünler o acıyı yaşasınlar.
s.kinden tavana asmak.
yukarıdaki entrylerden yola çıkarak; skinden tavana da assan, taksim meydanında penisinden de assan, tiz çükünü de vursan, elini de kessen, bir metrekarelik odada 10 ay tek öğün yemekle de bekletsen * elinize bir şey geçmeyecektir. toplumsal vicdanı onarmak adına iptidai metotlar geliştirmek, cani cezalar üretmek tecavüz denen olgunun ne sebeplerini görmenizi ne de mevcut sebepleri ortadan kaldırabilmenizi sağlar. eğer bu çözüm ise haydi hep beraber en ağır küfürleri edelim, en insanlık dışı yöntemler üretelim. bu pislik temzilenecekse eğer, eğer bir kişi dahi kurtulcaksa gelecekte bu işten çüklerini keselim, suratlarına attıralım ne isterseniz yapalım. ama unutmayın ki suç oluştuktan sonra yapılanlar sadece ve sadece vicdanalara atılan yemdir. suçu ortaya çıkmadan, sosyal sebeplerini tahlil ederek, aile yapısı, muhafazaralık, eğitim sistemi, işsizlik vs gibi tüm dinamikler üzerine düşünüp tartışıp önünü kesmedikten sonra aynen devam edecektir. burda dile getirilen tüm ceza şekillerini de uygulasan tecavüz mağdurlarına yenilerinin eklenmesini engelleyemeyeceksin. iki tane uyduruk entry gireceksin, kendince içini dökecek ne kadar sert yazarsan olayı o kadar çok kınamış olacaksın, vicdanını hafiften onaracaksın ondan sonra taş çatlasa üç dakika sonra unutup hayata kaldığın yerde devam edeceksin. elimize geçen sadece okkalı küfürler olacak o kadar. yastığa başını koyduğunda dünya üzerinde bir yerlerde bir çok insan yine teczvüze uğruyor olacak. aranıza hakikaten tecavüz suçlusunun skini kesmek isteyen varsa aynı ceza usulü ile hırsızın da eli kesilmeli hatta zina yapanında çükünden ufak bir parça hatıra niyetine saklanmalıdır o zaman bunu da unutmasın. aranızda evlilik dışı cinsel ilişki yaşamış olanlar misal bu cezayı da önden bir kabullensin ilk önce. isterseniz meydanlarda vinç üzerine insanları asıp teşhir de edelim. önerdiğiniz hukuk sistemi eninde sonunda buraya varır ve problemi çözmek adına hiç bir yararı olmaz.
çek cumhuriyetinde şöyle bir uygulama vardır:tecavüz, taciz, vb. gibi cinsel suçlardan hüküm giyenlere iki seçenek sunarlar:ya hapise girecektir ya da kısırlaştırılmak üzere ameliyata alınacaktır.
ayrıca eğer kişi kısırlaştırılmayı kabul ederse,ameliyattan sonra özel bir ilaç tedavisi uygulanır ve kişinin ömür boyu hem kısır hem de ilaçlar yardımıyla iktidarsız olması sağlanır.
bunu kabul etmeyenlere verilen hapis cezası ise oldukça ağırdır.
tecavüz edilmesi..gayet açık.kişinin rızası dışında cinsel ilişkiye giriyorsa aynı muameleyi görebilir.o zaman yaptığı ayıbı anlayacaktır.tabi ayıbı ayıpla örtmek değildir ama hissi yaşaması gerekir.

konuyla ilgili şarkı için (bkz: rape me)
avrupa birliğini rahatsız etmeyecek yada yahu sizde yapıyorsunuz işte dememize imkan sağlayacak cezalar olmalıdır.zira onlara sormadan tuvalete gidemeyecek durumdayız.
örneklenecek olursa ; çek cumhuriyetinde tecavüz suçuyla hapse girenlerin kimyasal yollarla yada cerrahi müdahale ile hadım edilmesi tarafımızca kabul edilebilir.çek cumhuriyeti bir avrupa birliği ülkesidir ve tüm itirazlara rağmen bu cezalandırma şeklindeki kararlılığını sürdürmektedir.

eksi sonrası düzenleme: tecavüzcü müsün yoksa sadece mal mısın?
bunlara verilecek hiç bir ceza anlamlı olmayacaktır.
sağlıklı bir toplum, bunların oluşmasını engelleyebilir.
ruh sağlığımız git gide bozuluyor.
yarını ruh sağlığı daha iyi kişilere emanet etmek gerekir.
-çükünden tavana asıp pervane yapmak.
-makat deliğine şişe sokmak.
çay kaşığı ile göz çıkarmak...
''tecavüz kurbanları için milyon penis kesile''...sagopa kajmer...
pozisyona getirilip "tecrubeli" arap atlari tarfindan "sevilmesi" saglanirken taksim meydanindaki dev ekrandan canli yayin yapilmasi.
(bkz: idam cezasi izleyen kalabalik)