bugün

Erzurumlu babadır... aslında şerefsizdir dense yeridir...

http://www.haberkita.com/...-bes-kucukbas-h11606.html
6 hayvanin 3 u dinazor 3 u ejderhadir.
(bkz: godoş)
hayvanın daniskasıdır, kendine arkadaş bulduğu için seviniyordur.hayvan oğlu hayvan terimi bunun gibiler örnek alınarak oluşturulmuş olmalı diye düşündürür.
bazı erkekler için kıçlarını yırta yırta çığırtkanlığını yaptığı "namus" işte bu kadar basit arkadaşım.

daha bacak kadar kızına tecavüz edilir,bunun gibi herifler beş kuruş para için gider o kızı tecavüzcüsü ile evlendirir, amaç belli ya namusu kurtarmak!!!

kızın psikolojisi bedenen aldığı zarar zerre kadar umrunda değildir bunların.

kız tecavüze uğrar ya da gider sevdiği biri ile birlikte olur (bkz: namussuz) olur, bunun gibi adamlar milletin cinsel hayatı için yorum yapar ya da beş kuruş para alıp kızı tecavüzcüsü ile evlendirir (bkz: adam) olur.
kendisine tecavuz edilmesini hakketmis babadir.
+ amca kızına tecavüz ettiğım için afet nolir.
- afederim emi, 3 goç, 1 goyun, 2 de keçi isterem ama keçi tiftik olacah.
+ öküz de verim ananı si
- la gaybol burdan itovliğ.. bu çok ciddi bi mevzudir.
+ 2 öküz 1 manda.
- hımm tamam ama 1 aylık samanda verecan
+ saman 4 aylık olsun, 1 inek daha verim seni de si
- sehktirol git şerefsiz.. ibne mi sandın lo beni.
+ ama
- kaybol dedim burdan govat.
+ sen bilin.
- ula gitme hele, bu ineğin sütü bol midir, bi de bakam. LA HUUUuuuu şerefsiz. ula naz yapik göt. nere gidisen.
eşşeğin z*k*ne denk gelesice babadır. allah belasını versindir.

edit: hıncımı alamadım, orospunun evladı seni nasıl insansın lan sen! köy meydanına gerip köyün gençleri üstünden geçsin inşallah. aldığın o sığıra tecavüz ederken yakalanıp rezil olasın inşallah! vay piç ya bak küfür ediyorum ediyorum yine de hırsım geçmiyor!
kendisini de 10 hayvan karşılığı satması muhtemel olan insan atığıdır.
ali babadır.
çiftliğine yeni hayvanlar katmak için yapamayacağı adilik yoktur hattı zatında.
baba değildir.
6 hayvanın arasında kendisi de bulunana babadır.
insanoğlunun daha ne kadar alçalabileceğinin bir sınırı yok bir kez daha gördük. allah bu itlerin belasını versin sabah sabah midem bulandı.
-insanoğlu hep alçaktı tecavüze uğrayan kızını -çocuğunu ilk önce kendisi vururdu alçakça!!
şerefinin bedelini belirlemiş babadır!
-ilk önce çocuklarına tecavüz eden hep ailelerdir!!
idam denen dünyanın en güzel, çözümcü ve caydırıcı ceza sisteminin ülkemizde olmamasından sebeptir.
kendisine teklif edilen edilen rüşvete karşı

biz o paraya öküz alırız

diyen babadır.
çocuklarını ahırdaki gelir getiren hayvanları gibi gören baba sıfatıyla anılan insan görünümlü mahluktur. kızın hala o ailenin yanında olması akla mantığa vicdana aykırıdır.
tecavüz edilen kız; 1 sığır, 5 küçükbaş, 1 tarlaya gitmiş! ya tecavüz edenin kız kardeşi? berdel...

- sırf, abisinin sikinin keyfine!
benden 7 koyun işler panpa. 3 de horoz vereyim 12 tane de yumurta. makarna ile oy satan halkın hayvan karşılığı kızını satmasını yadırgayamazsınız.

edit: imla.
kızı kendi isteğiyle birlikte olsa, çekinmeden kızını öldürecek babadır bu.

ama bir tecavüzcüyü bırakın öldürmeye yeltenmek, rüşvet karşılığında bağışlayabiliyor.

"kızım biz seni bugünler için yetiştirdik" mesajı mıdır bu? bilemedim.
güneydoğulu olması durumunda ırkçı saldırılara maruz kalacak babayken erzumlu olduğundan ırkına değinilmemiştir.
10 hayvan olsa birde üzerine kendi götünü verecek hayvan.
sığırın boynuzları babanın kıçına girsin emi...
o aldığı davarlar tepiklesin emi
inşallah kıl dönmesi olsun, dönen kılı doktorlar bulamasın
tecavüze uğrasın, karşılık olarak babayı alsın
godoşluğuna yanmasın, boynuz bilevlesin
aldığı paralar başında paralansın
kanser olsun erken teşhis edilemesin
veba olsun 21. yyla damga vursun
cüzzam olsun orası burası yara döksün, dökülsün..

ne diyim godoş allah belanı versin...