bugün

3+2+2+2+2 şeklinde ezberlemiştim ama nasıl ezberledim bende bilmiyorum.
2+2+2+2+3 şeklinde. Analitik matematik ve programlamada çok iyiymişim mucitmişim ama değilim ve çok ilgisizim. Sözele ilgim daha çok. Diğer ileri zeka özellikleri ise tutuyor.
Analitik.
3-3-3-2

Zekasızım.
4 4 2 b kanatları kullan taktiğini uyguluyorum.
Analitik çıkan yazarlar bunun % lik olarak doğruluk payından bahsetsinler lütfen: Bu zeka tipine sahip birey klasik IQ testlerinde oldukça başarılı olur. Matematik işlemlerini kolaylıkla yapar ya da yeni kuramları çabuk kavrarlar. Mantıksal örüntüleri ne kadar karmaşık olursa olsun çözmenin yolunu bulur. Bilgisayar programlama – algoritma ve elektronikteki mantıksal kapılar gibi sistemleri rahatlıkla kavrar ve özgün buluşlar yapabilir. Kesin doğru veya yanlış bilgiler daha tatmin edici bulunur. Satranç, dama gibi oyunlarda başarılıdır. Soyut düşünme becerisi oldukça gelişmiştir. Karar verme kabiliyeti oldukça gelişmiştir. Grafik ve istatistik okuma becerisi gelişmiştir.
2+2+3+2+2 şeklinde ezberliyorum. Birinin bile sırası karışsa tc kimlik numaramı unuturum.
2+2+2+2+3 biçiminde söylüyorum.
saçmalıktır.
2+2+3+2+2 şeklinde olup ne zaman resmi bir kurumda söylesem karşı tarafta bir şaşkınlık oluşuyor.

Ayrıca Tek tek rakam söyleyenleri kınıyorum.
Niye tek tek yok???
Biz insan değil miyiz???
Saçmadır. Sifre vs. Olan Başka sayı gruplarini farklı biçimlerde ezberliyorum. Bu denilenlerin hepsi var bende o zaman.
2+(0)+2+2+2+2

Sosyal müzikale yakınım ama değilim.
11 11 11 11 111.
gardner: ne diyo lan yine bu dingiller.
Hayatımda gördüğüm en dangalakça çıkarım.

3-3-3-2 kullanıyorum ama benim 2 tane üçlü bildiğin ardışık. Kolayıma böyle geldiğinden bu şekilde kullanıyorum. Ne müzikalim ne dilbilimselim(bu ne demekse).

Fala inanan, rüya tabirlerine bakan insanlar hedefleniyor sanırım.*
2+2+2+3+2 şeklindeki anlamsız ezberim ile bir zeka belirtisi göstermediğim gerçeği ile karşılaştım.
ayrıca, annem ve babama ait kimlik numaralarını da bu sistem ile ezberlemiş olmam bu zekasızlığımı perçinledi.
Analitikmişim. Hayırlı cumalar beyler.
3+2+2+2+2.

ben böyle ezberlemişim
2 2 2 2 1 2 nerde?
Tek tek ağardi bak saçlarım tek teeek.
Ben tek tek ezberledim, o ne oluyo yani???
tc kimlik ezberlemek biraz zor, ben 2+2+3+2+2 şeklinde ezberlemiştim.
3+3+2+3

halbuki matematiğim zayıf aq.
müzikal ve linguistik çıktık hadi bakalım.