Yuh mk, bu harun geri mi donuyor?
Buralar eskiden testesterondu. Evet.
(bkz: onuncu nesil silik)
sözlükte taciz edilmekten muzdarip olan yazar. Artık mesaj atmayın lütfen!

Edit: silik oluyor. Herkese elveda...
Bir kadın olarak beğenmediği bir konu hakkında annene sor delikanlı entrysini girerek, hemcinslerine iki yüzlülüğünü göstermiştir. Otobüste "yarım saattir beni elliyor diye yaşlı adamı videoya çeken kızın "inşallah ananı da ellemişlerdir" demesi kadar ucuzdur.
Islami usullere gore sevisen, erkegini abdest alirken gorunce orgazm olabilen bir onuncu nesil yazardir.
eksi almak için sürekli kasten tepki çekecek entryler giren yazar. amacı nedir? meçhul...bari güzel ayaklı sözlük kadınları mensubu olsa...
(#21843166) Kendi adına başlık açılmadı diye hasedinden ortadan ikiye çatlamış yazar.
(#21843166)

kendi yazdığı saçmalıklara bakmadan başkasının yazdıklarını eleştiren über yazar.
ortama ayak uyduramamış yazar.
burası uludağ sözlük neden bu kadar şaşırdığını anlayamadığım yazar.

(#21843166)
tam bir karaköy emaktarı. yıllarını vermiş sektöre auahauahauha.

harun abidir, yazamayan yazardır.
(#21666504)

Harun abi?
doğru bildiklerini inatla savunacak ve birgün doğru bildiği yanlışları öğrendiğinde başını dağlara taşlaravuracak olan yazar.
liseli ergen diyenlere inat doğru bildiklerini savunmaya devam edecek yazar.
(bkz: liseli ergen)
(bkz: üç beş ibne eksileyecekse entry girmeyecek değilim) (bkz: #21278943) hani okuyup okuyup gülüyorum. yazsın yahu, neyin kavgasını veriyorsunuz. takipçisi ve destekçisi olduğum yazardır.
kültürü geçtim eğitim seviyesi bile olsa olsa ilkokul mezunu falan olan yazar arkadaşımız sanki.

http://www.uludagsozluk.com/e/21657893/

hayırlısı be gülüm
Ben yazar oluncada "acaba açıldı mı diye düşündüğüm başlık ...
nickten dalga konusu yapılacaksa kürt olup tc nickini alan da kendisidir. *

bi bakalım tayyip diyen olmuş mu?

(#21489825)

olmuş gibi.

ama neyse. uzatmayalım. işim gücüm var benim.
bazı sikkinsonların anlayıp dinlemeden laf attığı yazar. elbette ki iman kurtaracak, tayyip diyen mi oldu?
kendisini tanımam etmem. tanımıyorsan fikrinde olmasın diyebilirsin ama söylemeden geçemeyeceğim.

(#21561340)

tayyip kurtarmayacak sizi ahirette.
bazı zavallılara göre emir eri olan yazar. kendileri ise zevklerinin emir eri olmuş. allah ıslah etsin, kemal paşa kurtarmayacak sizi ahirette.
türk düşmanı yazarımsıdır.
(#21565179) eee emir büyük yerden, yüce efendimiz tc asli hanim da buyurduğuna göre artık o başlığa entry girmeyeceğiz. heheey.
*
bir hanımefendi sanırım. Bir ak partili olarak memnun olduğumu belirtmek istiyorum. Hamd olsun.