bugün

"Çek onu". kafayı yemiş zaten. Daha ne yiyecek denilen kadın.
Kafa mı ? ne kafası ? Kafa ne arar lan bazarda .
Tayyüp erdoğan aşkım benim. Herşeyleri yabdı. Şener kim? şarlotonluk yapmıyorum.
Ne olursa olsun benim favorim "mehmet bahçeli önden yaptı, iyi yaptı" diyen abla. Ulan eski bir ak parti seçmeni olarak izlerken utanıyorum yeminle. Yahu hadi reis miting miting dolaşıyor, yorgunluktan bazı şeyleri yanlış söylüyor, söylediklerine söylemedim diyor da, ben bu milleti anlamıyorum. Bu kafaya nasıl ulaşıyorlar?
her yerini derken ?
(bkz: Vefik paşa devlet tiyatrosu)

Nasıl da denk gelmiş.
Abartmıştır. Bokunu çıkartmıştır. Destek olmak böyle olmaz.

“Çomar”, “göt kılı” tabirlerinizi bu tarz kişilerde kullanmanız durumunda tepki almazsınız. Bu sefer haklısınız.
(bkz: akape seçmeni)
götünün kılıyıh versiyonun bir üst modelidir.
kepler428 miydi neydi o son keşfedilen gezegen oradan gelmiş milyonlarca vatandaştan bir tanesidir. bu kafalar bu dünyanın ürünü değil çünkü. sen sevgilini hatta eşini toplu taşımada veya biraz kalabalık sayılabilecek bir yerde abartmadan dahi öpünce bunun gibiler ahlak bekçiliğine soyunur saldırır size. ancak bakıyorsun gang bang yapmak isteyeni mi ararsın yalayıp ıstırmak isteyeni mi ararsın her yerini öpmek isteyeni mi eşi ile onu hayal edeni mi. ne ararsan var ama sen sevgini gösterme amaçlı elini tutarsan öpersen din düşmanısın münafıksın ahlaksızsın.
Yurdum insanı. Düşünsenize muharrem bey başkan olmuş, bizim böyle uzaylı vatandaşlardan biri aynı lafı ona da söylüyor. Adam utancından siyaseti bırakır be.
Hala videoların altında kadını destekleyen örümcek kafalılar görüyorum çok ilginç bunun nesi savunulur ?
Allah böyle kaynana vermesin. Şüphesiz balikesirli usandı.
Salın gitsin bunu zararsız bu.
Düşünsenize milyonlarca spermin arasında en başarılı sperm bu boşverin.
--spoiler--
tiamat'ın karısı olabilir.
--spoiler--

tiamat'in kendisi de olabilir.
tiamat'in erkek oldugu ne malum?
bayan olabilir, trans olabilir. evet.
Ertem Şener'in reenkarne olmuş hali..
insanlar akıl sağlığını kaybediyor lan.

bunların bir de aileleri var.
ısrarla çek çek görsün tayyüp kafası, cahillikten öte çıkar güdüsü sadece. videoyu izlemek için zaman harcamayın, özet:

görsel
ona buna aptal diye diye 16 seneden beri kaybediyorsunuz aptallar .

ne tür bir kör geri zekalısınız lan siz ?
kendini küçük düşürmeyi ilke edinmiş insan tipi.
Siyah gömlekli abiye acıdım konuşamadı bir türlü, manktıklı bir adama benziyordu.
Tiamat'ın karısı olabilir.
Dünyadaki 206 ülke arasında sen kalk, bunun gibi mallarla aynı ülkede doğ. Şansıma koyayım....
Kendisi kafayı zaten yemiş bir de tayyip beyinkini yiyecekmiş. Aman allahım.