bugün

dünyaya gelişi başlı başına hatadır. bir kurbağa larvası bile ondan daha anlamlı doğa için.
canım ülkemizi mal olarak görmesi. peşkeş çekme çabaları. halka saygı duymaması. dini siyasal simge olarak kullanması. gencecik çocuklarımızın katiline sayın demesi. vs diye gidebilecek listedir. en büyüğü ise bu topraklarda doğmasıdır!
israil le kanka olduğu halde karşıymış gibi görünerek halkı aptal yerine koymak. halk herşeyi biliyor da, şu haarp olmasaydı.

(bkz: haarp)
(bkz: mkultra)
çok fazla yalan söylememesi, bankaları hortumlamaması, ülke başındayken büyük bir develiyasyon geçirip koca koca krizler yaşatmaması, ülkeler arasında ki vizeleri kaldırmaması, sağlıkta bir adım bile ileri gidememesi * , imf ye borcumuzun geldiği döneme göre 4 kat daha çok olması vs. vs. gözleri kör olan birinin inanmayacağı saçmalıkları uzat uzatabildiğin kadar.
belediye başkanı zihniyetinden, başbakan zihniyetine geçememesidir.
(bkz: doğmak)
(bkz: nefes almak)
neo-ottomanist zırvaları başımıza musallat etmesi.
melih gökçek, recep akdağ... 2sinden birini seçemedim.
ahmak insanlarla müzakere sürecine girmesi.
doğması en büyük hatadır.
(bkz: doğmak)

bunu yapmasaydı diğer tüm yanlışlarını da yapmazdı.
kürt açılımı.
Futbolu bırakması.
hala başbakanlık koltuğunda oturmasıdır.
nefes almaktır.
kürt açılımını küçük siyasi hesaplar uğruna yarıda bırakmasıdır zira yarım kalmış reform, hiç reform olmamasından daha tehlikelidir.
hala yaşıyor olması.
(bkz: başbakanlık)
o yapmamıştır, validesi yapmıştır en büyük hatayı.
asıl hata, bu yaptıklarını hala takdir eden halkı tarafından yapılandır. evet, %50'lik bir hata...
Öğretmene 3 saat çalışıyor demesidir.imamlar,20'şer dakikadan 5 vakit namaz kıldırıp,100 dakika çalışıyor.Bir de öğretmenden fazla maaş alıyorlar.
portakal da vitamin olarak kalmaması dır.
illa ki mantıklı bir tanım isteyenler için geliyor.
din provokasyoncuların dan olmamalıydı. hadi oldu bunu siyasete alet etmemeliydi. yasaklandı. edebinle otur dimi. ''başbakan ol'' dediler birileri gönderdiler tepemize. maşa oldun yetmedi. ama sonun geliyor. gibi geliyor artık. suyu çıktı zira. neyse hatalarından ders alması ümidiyle. esen kalın efenim. biri gider biri gelir o da hataya doymaz. böyledir bu.
dünyaya gelmesidir. hadi onu geçtim türkiye'de dünyaya gelmesidir. hadi onu da geçtim siyasete atılmasıdır. tüm bunları geçtim türkiye'nin başına oturmasıdır.
daha büyük hatalar yığını olabilir mi?
bıyıklarını boyatmaması*
1. gelmek.