bugün

malum kitlenin inandığı şey.
ehli sünnet böyle kabul ediyormuş, tayyip erdoğan'dan bahseden bir hanım saçını örtmeliymiş.
görsel

vay anasını sayın seyirciler.

valla ben erector'a sordum "ehli sünnetten böyle bir şey var mı" diye, "ehli sünnet ne amk, yok öyle bir şey" dedi.

edit: entryi girerken başımı kapadım elbette.
bu entryi yazarken bari saçınızı kapatsanız.
bunu iddia eden dinden çıkar. zira rte bir peygamber olacak olsa yarısı olmazdı.
Bu yine iyiymiş. Rte için allahın sıfatlarını taşıdığını söyleyen birisi vardı o levela gelememiş daha. Ha yine sığır olduğu kesin tabii.
bu tür paylaşımlar üzerinden prim yapma çabası gütmek aslında ne kadar zavallı olduğunuzun ispatıdır. gerçeğin, bu zavallının aklı sıra ak parti seçmenini aşağıladığının sizlerde gayet net farkındasınız ama işinize gelmiyor.

paylaşımları üzerinden aklınızca prim yapıyorsunuz, bu ortamda ak parti ve seçmeni üzerine paylaştığınız, yazdığınız, iddia ettiğiniz olayların tümünün bu paylaşım gibi kurmaca olduğunu da adınız gibi bildiğiniz halde.

ama yapacak bir şey yok, tabi ki size de tutunacak bir dal, aklınızca üzerinden karşıt görüşe sallayacak hayal ürünü atraksiyonlar gerek. "yapmayın, bu şekilde davranmayın" demiyorum.

devam edin lakin, bu tür sikko paylaşımlar üzerinden aklınızca bel altı vurduğunuzu zannederken aslında gözümüzde bir zavallıdan öteye gidemediğinizi, geçemediğinizi bilmenizi istiyorum sadece.

buyrun, üste "tayyip erdoğan peygamber yarısıdır" dediği iddia edilen sözde ak parti seçmeni geri zekalının profili, göz atmanızı rica ediyorum sizden, bu tür olaylara objektif yaklaşan arkadaşlardan.

primciler için böyle bir durum söz konusu olmadığı için onlar çember dışında. onlara düşen tek şey, aldıkları artı oy ve favlara bakıp 31 çekerek tatmin olmak. teşekkürler.

https://twitter.com/YARADAN_ALLAH
bu kadar sinirlenecek bir şey yok. erdoğan'ın allah tarafından gönderilmiş bir kurtarıcı olduğuna inanan milyonlarca akpli var, yokmuş gibi davranıp inkar ederek bir yere varamazsınız.

bugün erdoğan çıkıp mehdi olduğunu iddia etse sizce kaç milyon kişiyi peşine takar? 1-3-5-10? hiç kimse inanmaz diyebilir misiniz gönül rahatlığıyla?

bizim millet tapınmayı, kula kul olmayı, biat etmeyi sever. aynı yobazlık her ideolojide mevcut.

akplilerin çoğu yobaz ama chpliler pırıl pırıl aydın insanlar da diyemeyiz. bunu diyen, diyebilen kişiler de diğer cenahın yobazıdır.

bu ülkenin sorunu ideolojiler, fikir ayrılıkları falan değil basbayağı insan kalitesidir. kimse kusura bakmasın.
doğru demiş ağlamayın.
Ooo küfür!.. severim... ama bundan ben bile bir dal almam. Müminlere(!) afiyet olsun.

Küçük göt kılı olduğu için listemize (bkz: akplilerin şirk beyanları sıralı tam liste) almıyoruz.
akape'nin 24. ve 25. dönem milletvekilliğini yapan şuay alpay'ın geline evlilik cüzdanı verirken söylediği şirkvari söz:
>>>> ''sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ın sünnetinin gereği olarak '' <<<<<
ana fikir: tencerede ne pişerse kokusu o çıkar.
Bunun primini yapanlar zavallıymış. Bir de fake hesapmış. Doğru.

Ama bu ülkede erdoğan 2. Bir peygamber gibidir, dokunmak ibadettir diyen siyasetçi, politikacılar yok muydu? Onlar da mı fake acaba...bu ülkede etten kemikten bir insanın uhrevi güçleri olduğunu düşünen milyonlarca insan var. Asıl sorun onları ne yapacağız.
görsel