bu türk kızının öhm kezbanının sözlükteki başganları ecemcixdir.
Size ne lan, yok şişkoysa tayt giymesin, elbise giymesin, şort giymesin. Napsın bu kadınlar. Siz kıllı bacaklarınızı, kollarınızı, göğsünüzü kabak gibi meydana çıkaran Gömlekler, şortlar giyin. Kadınlar giyince of iğrenç of tiksinç. Klavyeden sallamak güzel oluyor tabii, burada beğenmediğiniz kızların gün gelince peşinden koştur koştur helak oluyorsunuz. Neyse sinirlenmedim.
folyoya sarılmış balık.
rahatlığına düşkün insandır. giydiği kıyafetlerden rahatsız olan insanlar ona bakmazlar olur biter.
Yapacağın stilin amk emi. Tepsi gibi götün piyasada amk.
(bkz: üff bu nedir yaa)
Varsayın benim bu fotoğraftaki bacı.

Arkamdan gizlice fotoğrafımı çekip; bununla eğlenebilen zihniyetler, kilolarımdan çok daha çirkin ne yazık ki.
tayt'in yarattigi mucizeleri bilen kizdir.

bizim kekolar sisko zayif fark etmeksizin taytli gote bakarlar cunku.
(bkz: karaya cikmis balina)

squat yapmiyorsaniz, ya da 150 kiloluk gurbetci bavulu gibi g.tunuz varsa tayt giymeyin lutfen.

sonra kezbanus diyince hemen itiraz ediyorsunuz.
erkeklerin kadınlardan iğrenmesi için çalışıyorlar. başarılı da oluyorlar.
Bir kız kilolu olabilir (buraya dikkat çekiyorum şişko değil kilolu), bir de tayt giyebilir.. O kişi o giysinin içerisinde kendini iyi hissediyor belki sanane kardeşim.. Evet belki de ona olan tek giysi tayttır.. böyle de olabilir.. Belki kendi istemedi böyle olmasını, belki de istedi.. sanane arkadaşım.. banane.. bizene.. insanların dış görünüşleri, kişisel seçimleri neden bu kadar ilgilendiriyor milleti.. saygılar.
(bkz: kişisel hak ve özgürlükler)
yazarı eksileyenleri görebilseydik söz konusu kızların sözlükteki nicklerini de görebilirdik.

tanım: yürüyen uçak
bence mor tayt aşırı yakışmıştır.
gözümü kanatır.
bunun daha beteri ağlara takılmış balina misali (bkz: )fileli çorap giymiş kilolu türk kızı
en meşhurları dilan dere'dir.

ulan ne göt var be *

görsel
tayt giymek kimsenin tekelinde değildir.
tayt giymek kimsenin tekelinde değildir.
görsel
Bir kadın aynada hiç mi kendine bakmaz be kardeşim. Kimse çıkıpda sana ne yarram sana mı sorcaktı falan fistan demesin.
ya birşey söyleyeceğim ama alınmayın sakın bitane kız vardı benim tanıdığım şişman birşey tayt giydiği zaman göbeği taytın içine kaçmıştı bildiğin malafata benziyordu bende yok o kadar malafat diyip kıskanmıştım aq.
normal bir kızdır. yazılanları etrafı umursayıp da kilosunu sorun edip taytı maytı sorgulamasın. sıkı olmayan çatlaklı bacaklara sahip kaç tane zayıf kız var. poposu düz olan kaç insan var. kıyafet neden bir yetkinlik gerektirsin? kıyafeti, taytı bu kadar önemli kılan ne ki “şu popo şu kilo” giyebilsin? canlı olmanın getirdiği ve insanların kusur olarak adlandırdıkları şeyler, bizim varlığımızdan keyfimizden sonra gelen şeylerdir. önce bizim zevkimiz ve rahatımız. kıyafetler bizim için. kendi jürimiz de biziz.
hem fizigi tas gibi hem tayt giyiyor hem de partnerinizse o daha kotu.

beterin beteri var.
sakal kalmaz yolmaktan.
yirtarsin gider daha sacma bir tayt alir giyer.

bilirsiniz naylon geceligi kotu kadinlar giyer arkadaslar.
Pakete aldanmayın ne süslü paketler açtık amında bir karış kıl götü cenaze gibi konan taş gibi karılar gördük.