Renkli tayt giymişse meyveli jöle gibi de titreyebilir evet.
görsel
Bakın bu sözlükte seviye yerlerdedir, hoş olmayan kelamlara şahit olunur, trollük had safhadadır. Ama bazılar komik ulan işte kahkaha şelalesi resmen. Bu başlık efsane işte kabul edin.
ayıp be kardeşim.

vallahi ayıp.

bu nasıl bi terbiyesizlik. bu ne hadsizlik. bu nasıl bi canilik. bu nasıl bi kendini bilmezlik . başlık açılalı yıllar olmuş hala gif veren yok.
ayıp be kardeşim.

vallahi ayıp.

bu nasıl bi terbiyesizlik. bu ne hadsizlik. bu nasıl bi canilik. bu nasıl bi kendini bilmezlik . başlık açılalı yıllar olmuş hala gif veren yok.
Müslümanlar gusül alması gerektiğinden üzgün geri kalan çekiyor bile.
kalktı.

evet.
güzeldir.
görsel
görsel

buna binersiniz şimdi. swh.
(bkz: bir güzellik kavramı olarak keşkül gibi titremek)
utanmasanız erotik senaryo yazacaksınız. ergenler sizi.
tokmaklamak lazım öyle totoyu.
O güzel popoya iğne yapamamak da ne bileyim.

Er kişiye eziyettir.
Selülit ve basen dolu popodur.
Squatlı popolar titremez, titretir.
Var böyle bir şey. Itiraf ediyorum geçen gün bi kız gördüm kız hâlimle kızın poposuna ben düştüm. Tayt giymiş , ama böyle şekilli bir popo yok. Yürürken falan bi oraya bi buraya Mükemmel ötesi. Kız önünü döndü suratla poponun alakası yok. Demek ki neymiş fizik önemliymiş.

Neyse o gün o kızın poposuna aşık oldum ve ertesi gün hemen spor kıyafetleri sipariş ettim. Tayt ve sporcu sütyeni vs. Başlamaya gazladı beni o görüntü.
görsel
Bak gece gece bir titreme geldi. Evet.
malları arap faikten alıyorduk, kastamonuya kadar arabayı ben kullanıyorum.
görsel
görsel

arı gibi sokarım. ince.
ayıp be kardeşim.

vallahi ayıp.

görsel
görsel
Ayıp be kardeşim.

Vallahi ayıp.

bu nasıl bi terbiyesizlik. bu ne hadsizlik. bu nasıl bi canilik. bu nasıl bi kendini bilmezlik . Başlık açılalı yıllar olmuş hala gif veren yok.
ilgi çekecek olandır. Evet.