bugün

türkiye malum yağışlı hava şartlarında bu aralar. istanbul da ise 2 gündür falan durmadan yağmur yağmakta.

yeni taşındığım evimde bu günlük tatilin keyfini sıcacık yatağımda dizi izleyerek ve kitap okuyarak geçirmeye karar verdim. önce yeni başladığım breaking bad in ilk sezonunu bitirdim. sonra da bi güzel kahve yaptım kendime, bi yandan babazula dinliyorum bi yandan kitap okuyorum. keyifler gıcır anlayacağınız.

derken tık diye bi ses geldi. başta sallamadım. sonra arada geliyor ses falan, yavaş yavaş kafamı bozmaya başladı. kıllandım biraz. bir yandan kitap okuyorum, bir yandan ne olduğunu çözmeye çalışıyorum.

belim ağrıdı, saatlerdir yatakta olduğumdan olsa gerek. sonra yatış pozisyonumu değiştirdim. fazla geçmeden tık diye kafama bi şey damlamaz mı. o anda allah ım inşallah düşündüğüm şey olmamıştır dedim. gerçekle yüzleşmek istemiyordum, kafamı yukarı kaldırıp bakmak ilk defa bu kadar zor gelmişti aslında. kafama damlayan ikinci su damlasıyla hemen yukarı baktım, tavandan sular her an damlamak için tetikte bekliyordu adeta. hepsinin hedefinde ben vardım. küfürler ederek kalktım yataktan. daha önce de başıma gelmişti bu, tavandan akan sular çok sever beni diye içimden söylendim.

daha 2 ay oldum buraya taşınalı. zaten ev ısınmıyordu bi de bu çıktı başımıza. yatağı da kaloriferin yanına dayamıştım ne güzel, şimdi bir de yatağın yerini değiştir falan. gece bunun sesiyle uyuyamamakta var tabi.

ahh!! şu anda bi tane daha damladı. neyse ben şuna bi müdahale edeyim en iyisi.