bugün

Tatlı krizi mi, yoksa tatil krizi mi tam anlaşılamayan başlık.
Tatlı krizi kolay da, tatil krizini çözmek biraz zor.
genellikle kadınların regl dönemlerinde yaşadıkları durumdur. bu tez bende tam anlamıyla çalışmamaktadır. tatlı krizi dediğin sadece kan kaybedilen regl döneminde değil her gün yaşanmalıdır. ama mümkünse yarım saat sürmelidir. en fazla yarım saat içinde künefeye ulaşılmalıdır.
hastası olanlar için çok ciddi bir durumdur. yeterli glikozu almadan günü bitiremezler.
Başlığa doluştukları gibi Kızlara has bir durum değildir umarım. Zira bu benim gibi erkek adama da oluyor. Çukulatasız günü günden saymıyorum. Bence Tatlısız yemek yemek değildir. Nokta.
Banada ara sira gelen kriz. Gittim karışık tatlı aldım yedim.
Şu an başıma gelen şey sinir harbi yaşıyorum. Birileriyle kavga etmeye ya da tatlıya ihtiyacim var.
36 binin üzerinde entry girmiş ama hala evlenememiş yazar. bir doğum gününü daha sevgilisiz kutlamış. düşün bugün sevgili yapsa evlenmesi tanışmaydı kaynaşmaydı nişanlılıktı derken en az 5 yılı bulur.

içim parçalandı. ulan evde kalmışlık bu hatunun yüzünde vücut bulmuş yemin ederim.son şansı bu sene. birine kapağı attı attı. yok eğer atamadıysa kendisini sokak kedileriyle dolu bir evde ölü olarak bulacaklar.
(bkz: çikolatalı baklava üzerine kısa bir anektod)
Yazdıklarını okuyordum, güzel de yazıyordu.

Çaylak olması üzücü.

Edit: çaylak olmamış. iyi yazarlardan.
NE KADAR ÇAYLAK OLDUĞU bilinmeyen SABi SÜBYANDIR. geçmiş olsun be yaaa !
güncel Önemli Başlıklar