konyaaltı taraflarında havadan keşif denemelerinin yayınlandığı site.http://www.tatarhan.com
(#10621682) entrysi ile nasıl biri olduğunu belli etmiştir.
sözlüğe girmeden sırf adından yola çıkarak kendi çapında eğlenebilen yazarımsı.
kimse de ciddiye almamış ki nick altı bomboş.
ön yargı denizinde boğulmaman dileği ile.
5. Nesil olmasina ragmen 100 kusur entry girmis yazar.
5. nesil olmasına rağmen sözlük formatından bihaber olan yazar. zannedersem ilk okul çağında üye oldu sözlüğe ve şimdi de lise okuyor.
eski ama yeni yazar.
kolay gelsin ustam.
güzel bir nicke sahip olan yazardır.
genç ve ateşli bir yazar olduğumu söylemiş. genç bir yazar olmadığım biraz açık ama ateşli olduğum doğrudur. sözlük ergenlerinin daha iyi araştırmalar yapıp daha kaliteli tespitler vermesi gerek diye düşünmüşümdür. neyse, genç yaşta çocuğun hevesini kaçırmayalım. sözlük herkes için...

edit. demek seri e..? *
sevdiğim sözlük yazarlarındandır.
karanlık bir sokak. yalnız zamanın izlerini taşıyan işaret levhaları, sen ve ben.
kokunu duyuyorum, hissediyorum kalp atışlarını. yakınsın. gözlerinin ta içine bakabilirim, dilersem.
ellerin hangi sanatçının eseri, hemen söyle, ona tapacağım.
niçin uzakta duruyor başın, yeri sanki kalbimin hemen üstü değilmiş gibi?
sahi bugün cumartesi değil mi? ne zaman kurtulacağız bu eğlencesiz sarhoşluktan?
ve sen, hayata aldırış etmeyen öfkeni dindirip, ne zaman karışacaksın aramıza?
ulu cami'de bugün bir yüzyıl daha geçmiş, doğru mu? yıldırım, niğbolu'dan gelince orhan'a bir yıldırım gibi, doğrulup orhan sormuş osman'a: "sahi baba, hayat çok güzel değil mi?"
yalnız ne güzel bir insansın sen ve o gülüşünü hangi yunan tanrıçasından çaldın?
şimdi burada olsan ya da ben orada olsam sen uyusan.
sonra ellerim saçlarında, dudağım tertemiz alnına dayalı uyusak.
hayat ne de güzel olurdu.

Ne güzel yazmış tatarhan.
gördüm, bir ara katıldığımız haxball turnuvasını hatırladım, duygulandım.
tatarhan. at ismi gibi duruyo bu hacı. yavuzhan vardı bilir misin bilmem, hep birinci bitirirdi. sonra ne oldu bilmiyorum. ne olacak aminiyim sucuk olmuştur.olacağı o.

bu da sana nick 6 olsun. dolduralım gençler. hehe.