1. 1.
  merkezi adana'da olan istanbul'da egitim venren sivil havacilik alaninda kendi ivmeli bir sekilde buyumeye calisan sirket.
  (bkz: gelecegi parlak olan sektorler)
  1 ... kuleyle kavgali cilekes pilot
 2. 2.
  gerçekten bayağı bi büyüyüp Türkiye'nin en büyük air taksi operatatörü olan şirket.
  ... sayid jarrah
 3. 3.
  büyümeye çalışırken garip bir oluşumun içine giren şirket. Geleceği hakkında kendilerine hayırlısı olsun diyor başarılar dileğimizi eksik etmiyoruz.
  ... sayid jarrah
 4. 4.
  bugün adana uçuş okulunu ziyaret ettiğim kurum. personel muhteşem. betül hanım sağolsun gayet iyi davrandı bana. genel müdüründen tutta melike hocamıza, stajyer uçak mühendisleri hasandan, şoför uğur abiye kadar ellerinden geleni yaptılar ve pilotaj okumak için girdiğim tarkimden uçak mühendisliği yazmaya karar vererek çıktım vesselam. çok güzeldi be. stalk atmaya çalışmama rağmen hiçbirinin twitter instagram vs hesabını bulamayışımdan mütevellit şizofren olduğumuda düşünmedim değil. neyse kısmet. ulaşıcam ben bu insanlara. sizde bi uğrayın. pilotluk eğitimi için bence müthiş bi yer.
  3 ... stajyer nene
 5. 5.
  26 eylül 2016 itibariyle DHMi açıklaması:

  "Tarkim Uçak Bakım Onarım ve Havacılık Anonim Şirketine ait Atatürk ve Adana Havalimanlarında bulunan hangarlar için ilgili firma ile DHMi Genel Müdürlüğümüz arasında akdedilen sözleşmeler iptal edilmiştir.

  667 sayılı KHK'nın 8. Maddesine istinaden DHMi Genel Müdürlüğümüz ile Tarkim Uçak Bakım Onarım ve Havacılık Anonim Şirketi arasında akdedilmiş bulunan tüm sözleşmeler için resen iptal kararı alınmıştır. Bu karar 26 Eylül 2016 tarihinde anılan şirkete tebliğ edilmiş ve hangarlar teslim alınmıştır. Daha sonra kapatılan istanbul ve Adana'daki hangar ve ofisler güvenlik görevlilerince emniyete alınmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."
  1 ... kararverenekadarvazgeciyorum
 6. 6.
  hangarlarının önemli isimlerin kayıt dışı yurtdışı geçişleri için kullanıldığı iddia edilen kurum.
  ... letis