bugün

serbest stilde olması güzelde arada konu kaynıyor.
ilk defa adımla soyadımı söyleyen sorumu cevaplayan program. ne bileyim bir an michael jackson gibi ünlü oldum hissettim.
pelin batu kişisinin , ihtivasındaki fonksiyonunu anlayamadığım program.

düdüt: sanırım pelin batu programdayken bana eksi verdi, ancak iki tane nası verdi onu anlayamadım.
ünlü olunca boyle bı hakkı mı oluyor nedir.
sahiden pelin batu'nun işlevini açılasın biri bana, mümkünse eksi veren yazarlar yapsın.
cehaletimin giderilmesine ihtiyacım var.
murat bardakçı'nın sürekli söz kesmesi ve huysuzluğu nedeniyle bazen izlenebilitesi kalmayan program. yine de faydalı oluyor. kültürel-entelektüel programlar da lazım.
an itibariyle pelin batu yarın rock'n coke a gideceğini anlatmakta ve murat bardakçıyla rock tartışması yapmaktalar.
murat bardakçı'nın iron maiden'ı ti ye aldığı program. artık iyice amacından sapmıştır. tarihe dair hiçbir şey kalmadı lan.
ayrıca şarkıları seslendiren sanatçının sesinin oldukça güzel olduğu program.
cumartesi akşamlarının geceyle birleştiği saatlerde haberturk tv izlenmesini sağlayan güzide program.
gerçeklerin dile getirildiği program.
Murat Bardakçı sürekli Erhan Afyoncu ve Pelin Batu nun sözlerini kesip durmasa, çok güzel olacak. ama yine de ülkemiz için elzem bir programdır. tartışalım ki çözüm yolu bulabilelim.
pelin batu tarihtende anlamıyor arada sırada yayından önce göz gezdirdiği iki lafı gevelemeye çalışıyor ama nafile hemen domine ediliyor taşşak geçiliyor yazık çıkarın şu kızı programdan hem ona yazık hem güzelim programa.
murat bardakçının haber türk te yayınlanan programı. pelin batu' ile tartışıp duruyorlar.
tek başına program yapsa daha faydalı olur kanımca.
an itibarıyla başlamış tarih şovu. murat bardakçı nın da özel şovları olmazsa olmaz.
30 dakika oldu hala program konusu olan osmanlının kuruluşuna giremedik. zevkle izliyoruz o başka.
Şu anda harcların konuşulduğu program.
çok çok kaliteli ve güzel bir programdır. cumartesi gecelerimizin boşluğundan kaynaklanan bir tesadüf eseridir tanışmamaız.
45 dk. oldu hala kuruluş konusuna giremedik. helal valla.
ikinci öğretim harçlarını uygun bulan bir tarihçiye sahip program. neymiş çok çalışıp birinci öğretimde okusunlarmış. lan herkes çok çalışsa birinci öğretime gelebilecek mi? Murat bardakçıyı istanbul üniversitesi fakültelerini gezmesini tavsiye ederim. harçlar nereye gidiyor çok merak ediyorum...
pelin batuya ders verilen programdır.

pelin batu: ya şu harçlar doktorluk fakültelerinde daha da fazla.
murat bardakçı: doktorluk fakültesi değil, tıp fakültesi.
(bkz: kiler)
murat bardakçı nın işi gücü pelin batuyla uğraşmakmış gibi görünen program. saat ilerlerdike pelin batu hepten deliriyor ve türkçeyi kaybediyor tabi fırsattan istifade murat bardakçı daha da delirtiyor sırf pelin batu sinirlenince suratında oluşan tatlı ifadeyi görmek için galiba...*
tarihin medyada konuşulmasını sağlamış program.
(bkz: yaprak sayar)
o günün konusu hariç diğer bütün tarih meselelerinin konuşulduğu, ama bir o kadar değerli ve sürükleyici olan bir program...

insanda akılalmaz derecede bilgi şehveti oluşturuyor.
an itibarıyla devam eden cumartesi şenliği.
bu akşamki konu balkanlardaki türk nufusun nereden geldiği. "biz karaman dan geldik" efsanesine açıklık getirecekler.