bugün

Selam çukulatam.
Durun tahmin edeyim balıksınız değil mi?
olmamalı. biz hayatımızdakileri çıkarmaya yer arıyoruz millete bak. tanısacakmıs.
Eğer yazacağınız kızın ilgisini çekebilecek bir dış görünüşe sahip değilseniz yani onun aradığı tip değilseniz istediğiniz kadar kelime cambazlığı yapın yine de beklediğiniz sonucu alamazsınız. Eğer o aradığı kriterlere uyuyorsanız 2008 yılından fırlamış gibi slm cnm nbr yazsanız bile geri dönüş yapar.
tanışma mesajının nasıl olduğu değil sizin nasıl olduğunuzun önemi vardır bu tanışmada. Kimisi selam yazar cevap alır, kimi şiir yazar biplenmez. bu tamamen dışardan nasıl göründüğünüz ile alakalı
Sabrımızın ayarı ile oynuyorlar, sabri abi.
tanışma mesajı teferruattır. türk kızı şerri var maalesef.
Sözlükte genelde 10 kere açık oyluyorlar, aralara da 1-2 fav sıkıştırıyorlar sonra pusuya yatıyor hanım kızlarımız oysaki bi instagram adreslerini mesaj atsalar daha bi etkileyici gelecek.

Zaten bu yaşımdan sonra kimseye tanışma mesajı atmam, üzerine aklımda da özel biri olunca anca iş kıza düşüyor.
Tanışmak isteyen insanlar arasında bu olay çokta önemli değildir.
Merhaba beni oyalacaksanız hiç cevap vermeyin yok oyalamayacaksanız nikah tarihi alabiliriz.
'' slm, tanşablr myz acaba'' şeklinde olmasında, her türlü olur.
Onun taktiği mi olur lan?
Bir gün bir yerlerde karşılaşırsak benimle yeniden tanışır mısın? Şeklinde olabilir.

Bunu duyan kadın hemen kollarına atılır. Şahsen ben demedim. Bas git lan cevabı aldım. Ama siz umudunuzu kaybetmeyin.
Tanışma mesajını bilmem ama birbirini tanıma mesajı "ee çarşamba ne yapıyoruz?" olmalıdır. *
Kesinlikle düz selam cümlesi olmamalı ortak bı duruma yapılan yorumla başlamalı.
--spoiler--
merhabalar,

godfather filminin bir yerinde, şu söz vardır, çok hoşuma gider ve her yerde kullanırım:

-eğer birini seviyorsan, bırak gitsin... dönerse senindir, iskenderse benimdir!! hahahahahahaahhaahhaahah!!!

bu kısa girişten sonrai kendimi tanıtayım... spontan bir insanım... mesela profilini gördüm ve hemen sana yazmaya karar verdim...

kendini nasıl tanımlarsın?

asi?
şatafatlı?
kaderci?

ilk harflerine bak, beni göreceksin:)

mustafa(Jeoloji Müh.)
--spoiler--
Paylaştığı konular hakkında bilgi sahibi olmanız lazim.
79.

tanışmak isteyen kişi erkek tarafıysa kısaca kendinden bahsetmeli, ilgi çeken bir ıçerik varsa belki cevap gelebilir. tanışmak isteyen kişi kadın tarafıysa düz merhaba vs diyebilir
Selam cukulatam.
selam, naber, merhaba gibi klişelerden uzak durulmalıdır. mümkünse tanışma mesajı olmamalı. tanışma doğal haliyle, kendiliğinden gerçekleşmelidir.
görsel

Beyle.
Selam beşamel sosla morine edilmiş Kobe bifteğim olabilir mi ki acaba. Bir tanışma evresi heyecanı.
görsel
bu ortam için konuşuyorsak entrylerimi okuyup benim hakkımda bilgi sahibi olduktan sonra benimle gerçekten tanışmaya karar verdiğini belli edecek şekilde bir giriş yapmasını tercih ederim. o olmazsa bu olur kafasıyla ne uğraşcam acaba?
merhaba yazana merhaba? bile çok büyük lütuf bence. sana bir şans veririm benimle neden tanışmak için yazdığını söylemen için. mal mal triplere girip seninle tanışmak istiyorum falan gibisinden yazmayın bi zahmet.
bu sadece kadınlar için değil erkekler için de geçerli.
birkaç entryimi okusun ve kadın olduğumu düşünüp bi şansını mı denesin gerçekten? bu bana şey gibi geliyor; bir eve kız istemeye gittin. istediğini vermediler. sen de kardeşi de fena değilmiş, o da olur aslında dedin. al işte aynen bu oluyor.
bu nerdeyse her önüne gelenle tanışmak isteyen insanlar için yazılmıştır. diğerleri üstüne alınmasın.
(img:#2184186)

- demin entrylerinize bakarken anneannem yanımdaydı, bu kız sana olur dedi...

şeklinde revize edebilirsiniz.*