bugün

"neden amk?"
cocuk istismarina neden izin veriyorsun ?
sen ne ayaksın?
neden bunca düzen?
bugun benim icin ne yaptın?
kaç kere yalvardım, kaç kere aşık oldum lan bir kere olsun niye karşılık verdirtmedin ateist yaptın adamı diye sorardım şahsen.
bu sene kim şampiyon?
madem kaderimiz falan belli bizi sınamaktaki amacın ne. zaten iyi yarattığın kişi cennete gidecek kötüler de cehenneme. o halde neyin fantazisi bu. bir ortamda sormuştum allah bizden sadece ibadet etmemizi istiyo demişti. içimize ibadet aşkını veren yine kendisi bunu koymadıysa suçlu yine kendisi değil mi. ama ben eşeğimi sağlam kazığa bağlıyorum tabi.*
tamam sen bizi yarattın da seni kim yarattı bre?
sen kimsin lan hıyarağası, kime ne soruyon? tanrı diyorsun kulakların duysun. hesap mı soracaksın? sen anca donunu açar, içindeki bülüğe hesap sorarsın.
neden beni insan gibi basit sifatla cezalandirdin?
beni niye yarattın ?
bu tüm alemi kibrin yüzünden mi yarattın?
allahim sana kulluk edemedim ama rahman sifatindan rahmet beklemem bu aciz kulun icinde gecerli mi ?
biraz insan olur musun?
hangi dine inanıyorsun?
Kulak tasarımlarımızı yaparken kullanmış olduğun materyaller, hiç bir öğretmenin kulağa dokunmamasına engel değil. ileri zamanlarda bir evrim sürecine daha geçilirse, kulakları öğretmenlerin çekemeyeceği şekilde tasarlamayı düşünüyor musunuz? öptüm kib bye
afrikada açlıktan ölen çocukların suçu ne ?
tanrı, "tan-" kökünden mi geliyor?
(bkz: neden tayyip)
neden mizah?
Napıyosun görmeyeli?
madem unutacaktin beni neden yarattin? ben insan değil miyim? ben kulun değil miyim?

(bkz: allah in hakki üctür)
beni niye güneş olarak yaratmadın niye sormuyorsun yaratırken ?
Yav sen nerdesin?