bugün

Ya nedir bu kıyafet takıntısı isteyen istediğini giyer, sen de giyindiği şekle göre insanla muhattap olursun önyargı olusturmadan. Bok gibi dünya zaten afedersiniz de s..mişim insanları ne giyiyorlarsa giysinler.

T: kimsenin kıyafetle yollu olduğu anlaşılmaz.
Her bez parçasına anlam yükleyen beyninizi ziksinler.
Moda bilmeyen bir cahil söylemidir. Bazı elbiseler vardır ki altına normal iç çamaşır değil de tanga giyilir. Amaçları farklı olanlar için ise bu bir zevk veya fantezi meselesidir. Her giyen yollu değildir.
yanlış bir önermedir. ben de giyiyorum ama yolsuzum.
görsel
Yollu değilse bile, Bu ülkenin gerçeklerinin farkında değildir. adamı soymadan gözüyle sikerler. Evet adamı.
Tanga giydiğini belli etmeye çalışıyorsa yolludur.
ince kumaş pantolona, ofis kıyafetlerine, dar kalem eteğe normal iç çamaşırı giyildiği zaman iç çamaşırı izi oluyor. Gerçekten ister misiniz yaşını başını almış kadınlar don iziyle gezsin. içine giydiği tanga iz bırakmaması için tercih edilir. Kaldı ki siz don izini görseniz yollu, görmeseniz tanga giymiştir yine yollu dersiniz. Pardon da görünmeyen donumuz için bile hesap mı vericez sayın şakirtlere.
bir şeyler yazmak istediğim ama yazacak, zekice bir şey bulamadığım başlık.

demek ki neymiş. etme cahille muhabbet.
Tangayı seks için giyiyorum diyenler olmuş. Sevgilisine saygı duyuyordur diyenler olmuş. Olmuş da olmuş.
Arkadaşlarım siz giydiğiniz kıyafetlerde iç çamaşırı izi olunca utanmıyor musunuz? Koca koca kadınlarsınız, sizin yerinize görünce şahsen ben utanıyorum.
Ayrıca rahat değil diyenler de olmuş. Tangadan daha rahat bir iç çamaşırı bulamazsınız. TANYA alışınca diğerleri zaten rahatsız geliyor.

Klasiğimi yapıp kapatayım.
Çok şükür bugün de yollu olduğumuzu öğrendik. Oley be.
görsel
Cok saçma ne isterse giyer, ne ile rahatsa onu giyer. Ille cinsel bir șey aramak yanlıș.
yakışıyor ki giyiyoruz, size ne? kıskanç köpekler. hıh.
tanga giyen kızlar serbest olurlar doğrudur. ama sadakat´ın tanga´yla ölçülmediği de ayrı bir gerçektir. başörtülü bağyanlardan da var çok yollu olan...konu kadının ne giydiği diil, "yollu" olup olmadığıdır.

o arada bir fark vardır.
yollu değildir bizzat yolun ta kendisidir.

bizim köyün yolunun üstünde o kadar erkek gidip gelmemiştir.
insan seçen nadir eşyalardan biridir.
yollar tc karayolları'nını meselesi olup, tanga giyen kadın sevgilisine kıymet veren kadındır
Yollu mu yolsuz mu bilmem.

Ama giyinmek göt ister.

Velhasıl eninde sonunda bir don, bir bez parçasıdır. Ona anlamları insanoğlu yükler.