bugün

slowları çok iyi bu adamın arkadaş.
benim gibi olmayacak düeti ile serar ortaçı bile sevdirmiş şarkıcı.
uzun yıllar bir çok kişinin dinlemek istediği eğitimli ses.
sesinde huzur bulunan şarkıcıdır.
harika bir besteci ve şarkıcıdır. magazin dünyasıyla prim yapmamış ankaralı şarkıcıdır.
sesi oldukça güzeldir, ilk yayınladığı albüm ve şarkıları popüler olmuş fakat estetik sevdasına kendini gerçekten tuhaf hallere sokmuştur.
ayrıca kendisine eskişehir'in tarkanı denilmekteymiş.
5. Studyo albumu "ilk" 15 haziran'da tum d&r'larda!
Bir zekai tunca bestesi olan, halk arasında "rüyalarım olmasa" diye bilinen, asıl adı "imkansız" olan eseri, güzel yorumlamıştır.

http://www.youtube.com/wa...eA6AkEM&feature=share
en hareketli şarkısında bile alttan alttan üzüyo kendisi.
kliplerinin hepsi saçma olan, sesi güzel, şarkıları manidar şarkıcı.
esra balamir'le düet yaptığını gördüğüm an benim için biten şarkıcıdır.
şarkılarını ayrıca açıp dinlemesem de Tan diyince akla Eskişehir gelir, sonrasında öğrencilik yılları ve yüzde küçük gülümseme gerçekleşir.
Kendisi ilk aşkımdır. Hâlâ da çok severim.
arslan parçasıdır.
(http://fizy.com/#s/3xx4e3)

bu aralar defaatle dinlenip bıkılmayan şarkıdır. kendisi pek sevilmese de kedi olalı bi fare tutmuş dediğim şarkısıdır. "hep canımı yakar,yüzüme bakar, en çirkin haliyle önüme çıkar yalnızlık"
canlı performansı harika olan sanatçı. türk piyasasının çok üzerinde bir sese sahiptir kendisi.

http://www.youtube.com/watch?v=rwe6DqGOH50

bu nasıl bi canlı performanstır arkadaş.
uzaya çıkıp ezan okusa dünya müslüman olur.
bir adele kadar değer görmemiş sanatçı. elin kadını ''someone like you'' diye şarkı yapsın ve milyonlar kazansın sen ''benim gibi olmayacak'' diye şarkı yap ve hala sürün. şü ülkede sanata ve sanatçıya verilen daha doğrusu verilmeyen değeri gördükçe her şeyden soğuyor insan.
birazdan didim'de bir gece kulübünde sahne alacak sanatçıdır. bakalım sahne performansı nasıldır.
şarkı nedir, nasıl söylenirin somut hali olan sanatçı. bir de şöyle bi açılabilse, sıcak denizlere inse, insanlar daha fazla tanısa, şarkıları kendi belirli kitlesi dışına da taşsa ne güzel olur. bazen toplum içinde yalnızca ben tan dinliyormuşum gibi geliyor bana. garip bi duygu. bi keresinde arkadaş ortamında konusu açıldığında bile sadece konuşmasıyla dalga geçmişlerdi adamın. sanırım bu önyargıyla bile tan'ı dinlemeyen binlerce kişi vardır. ulan tamam biz de biliyoruz adam rahatsız edici derecede kibar konuşuyor ama bi dinlesen, bi etsen. yok.

zaten bildiğim kadarıyla kendi kitlesiyle gayet memnun, hatta şarkılarını 5 10 kişi bile dinlese bunun kendisine fazlasıyla yeteceğini söylüyor. böyle de mütevazidir. zaten albümünde en kıyıda köşede kalmış şarkısı bile piyasa şarkılarına bin basacak nitelikte. mesela son albümünde kasım, çal oyna gibi şarkılar var kliplendirecek mi bilmiyorum ama kliplendirirse bayağı ünlü olacak şarkılar. yani demetle, serdarla coşan adamlar bu şarkıları dinlese ne yapar acaba bilmiyorum. aslında demetle, serdarla, sonerle birlikte anmak bile adama hakarettir bence. çünkü diğerlerinden gerçekten çok farklı. her tını, her hece, her dokunuş ruhunuza inanılmaz bir doygunluk hissi verir. belki de en karanlık, en körelmiş noktalarınızla karşı karşıya kalırsınız kimi zaman...

sözün özü dinlemeyen çok şey kaçırıyor. öyle yok millet ne der, rezil olurum vs. diye düşünmeyin. ben de az hor görülmedim hatta flört ettiğim kızla yoğun bir rock/metal müzik trafiğindeyken birgün tan dinlediğimi görünce beni bozmaya çalışmıştı. daha sonra kendisinin deli gibi murat dalkılıç dinlediğini görünce lafı soktum tabi o ayrı. ama önem vermemek lazım böyle şeylere... *
tarkan, rober hatemo ve bu arkadaşımız işi gücü bırakıp bir türk sanat albümü çıkarmalılar.
bugün doğum günü olan sanatçı.
1981 doğumlu genç sayılabilecek şarkıcı. Şarkıları çok hoş sayılabilecek bir ses tonuyla eksiksiz okur. Slow şarkıların bana kalırsa günümüzde ki ender besteci ve yorumcularındandır. Diğerleri için (bkz: hakan altun) (bkz: orhan ölmez)
sesi yaptığı şarkılara uyan, başarılı sanatçı.

6-7 senedir dinlerim, hiçte bıkmam. bir şarkısını gün boyu dinleyebilirim.
Ilk sarkilariyla hala kendini dinleten guzel sestir.
güncel Önemli Başlıklar