bugün

işyerlerinde başa gelen talisiz olaylardan biridir, leyla hanımın odasına ne zaman girsek osuruk kokar.
bastan tize geçmek olayıdır.
bu kişi ekonomik prof, akepe yalakası rosava ise alınacak cevap sabit ve basittir.

osur, osur rahatla ekonomimiz iyi yolda.

şeklinde olacaktır.
kişinin istemsiz bir şekilde sinirlerini gerebilir bu olay. karşınızdakini* kırabilirisiniz belki de. karşınızdakinin 'öff! gaz odası gibi olmuş bura, çakmak yaksak havaya uçacağız' demesi de kişiyi germekle beraber hüzünlenmesine* sebebiyet vermektedir
Utanç verici bir olaydır. olaya objektif bakılacak olursa doğal bir olay olmasına karşın tanımadığınız bir insan karşısında gerçekten tiksinç bir olaydır.
iç ses: "Hsssskktrr.. kokmasa bari; boşver LAN kırmızı halıyla karşılicak halimiz yoktu ya amk."
gülmemek içim zor tutarsın kendini. eğer karşında ki ciddiyse amk tamam ciddi durma sende gül amk osran benim ben gülüyorum sende gül .
Kapı gıcırtısının osuruk sesini bastıracağı ama koku konusunda elden bir şey gelmeyeceği durumdur. Hele yumurta gibi bir şey yendiyse allah belanızı versindir.
hele de giren utanacağın biriyse (bkz: öldürmeyip süründüren şeyler).
Parfümün,oda spreyinin boşaltıldığı andır.Utançtan yere bakılır.
evde tek kalan bir öğrenci için kötü haberdir. odaya aniden giren hırsızdır büyük ihtimal. hırsız içinde bir kötü haberimiz var, burası öğrenci evi kardaş, kuru ekmek çalmaya mı geldin derler adama.
http://www.youtube.com/watch?v=akMxTwx_RNU
kesinlike bunun gibi olmayacak hadisedir.
- gel gel kaynanan seviyormuş.

tarzı şirinlik yapmaya çalışarak belki durumu kurtarabilirsiniz.
elin ayağına dolaşır. ah abi sen miydin öhö öhö diye garip sesler çıkarılarak ört bas edilmeye çalışılır ama nafile. neyseki gelen insan duymamış ayağına yatıyorsa şanslısınızdır.