bugün

Bende hasıl olan durumdur. Aslında bu Türkiye'nin bir kaygısısıdır. Şu anda evlenmek tam anlamıyla ev Ocak batırıyor. iki uyumlu çift olunca bu minimalize inebilir ama bir işin içine girince o para cebinde 1 saat durmuyor işte. Hayat.
son derece tabi. hatta faydalı bir kaygı bu. uzmanlar ayarında kaygının doğru karar almada yardımcı olduğunu söylüyorlar.
Benim matematiksel sıkıntılar geliyo aklıma. 0 manita olması çok üzücü.
Benim maddi kaygım yok çok şükür ama ülkemizin genelinde böyle bir problem mevcut ne yazık ki kimse maddi olarak önünü göremiyor ve plan program yapamıyor hayatına yönelik.
Son zamanların en önemli sorunu hadi diyelim aşık olduğun kadın ya da kadınlar için erkek sana tamam dedi e ondan sonra ne olacak kuru kuruya sevgi olur mu geçmişte çoğu kişi çok realistmiş şimdiki yaşlılar kuru kuruya sevginin her şeyi çözeceğini zannediyor.
para yoksa aşkta yok.
akp ve mhp yüzünden. ALLAH kahretsin bunları.
şu aralar sıkça yaşadığım durum. ha birde zaman ayırma kısmı var ki günün 24 saati bana bile yetmiyor.
maddi kaygıları sadece sizler değil. her dönemdeki genç erkekler ve kadınlarda hissetti. aşık olmak, yuva kurmak, çocuk yapmak hiçbir zaman kolay birşey olmadı. insanların şapur şupur tuttuğuyla evlenmesi, genelinin tuzunun kuruluğundan ya da kaygısızlığından kaynaklı.
kardeşim ben rahat gezmeyi, yemeyi, içmeyi seven bir adamım.
şimdi evlenirsem burası baltalanacak.

pek benlik bir mesele değil.
ayrıca sevişmek eskiye göre çok daha basit ve ulaşılabilir.
iki gönül bir olunca samanlığın seyran olmadığı başlık.