bugün

Ligin bu haftaki durumuyla alakalı parodisi de komik olmuş kişidir.

--spoiler--
Gs: madem bizi yenecektiniz, golü niye son dakika attınız?
AlanyA: hoca görmesin diye.
--spoiler--
kafa adam, seyredilir. canı sıkkın olanlara tavsiyem, açın accık gülün gari.
canım sıkıldıkça izliyorum kral adam. Küfür etmeden mizah yapan ve bu mizahı sakinliği içinde harmanlayan adam gibi adam. Tavsiye edilir.
eskiden çok güldüren şahıs ttnet döneminde tanıdık onu.
Bence son dönemin en iyisi. Yavşaklık yapmadan da eğlenceli ve komik olunabiliyormuş demekki. Şampiyonlar ligi kura çekimi videosunda Monaco detayı koparmıştır.
hak ettiği yerde olmayan, efsane adam...
komik. gülerek izliyoruz.
haketmediği yerde olan adam. biri de bu adamı bir komedi dizisinde filminde oynatmadı ya yazıklar ola.
kırılacaksınız. daha ne bunlar neki. ben neden bu sayfaya bişey yazmamışım şaşşırdım . kaç yıldır takip ediyoruz vesselam .
(bkz: Hacı Murat 124 Reklamı)

https://www.youtube.com/watch?v=JfzeOrq62D0
''Twente 1965 yılında kupon yatırmak üzere kurulmuştur ,onların bir futbol gayesi yoktur onların Allah belasını versin herkesin kuponunu Twente yatırdı Twente'den başkası olmaz yani" cümlesi eminim hepimizi krize sokmuştur.
Kayseri'de bir kamu bankasında çalışan, internet komedyen'i gelecek vadeden insan.
uzun zamandır video çekmiyor. özledik reyiz.
Çok başarılı ama nedense çok az kişinin tanıdığı Kayserili abimiz. (bkz: ver hele ver 1 kilo ver 2 kilo ver)
yarım yarım yarabilen insan yolu açık olsun.
kısa zamanda çok yol alan ve gittikçe daha iyiye varacak olan mizah ustası. *
Çok yetenekli, komediyi güldürmeyi bilen biri. sanki elinden tutan mı yok ne ?
Küçük bir rolde oynatmış, değerli insan, muhtemelen.
Yetenekli bir insan. Videolarıyla yarmıŞtır izleyenlerini. Morali bozuk olan herkese tavsiye edilir.
abartılı şeyler yapmaya çalışmadan doğrusu kasmadan komik olduğunu düşündüğüm yetenekli kişi,

şuradan başlayabilirsiniz kanımca: http://www.youtube.com/watch?v=9whick-idcE
türk işi korku filmi serisi yarmıştır. videoların devamını bekliyoruz.
şivesi ve oyunculuğuyla oldukça komik, yetenekli bir kardeşimizdir.

"nefes alsın yeter" videosunda:

- "gitarla ne yapacaksınız?"
+ "salça kaynatacam".
gerçekten yetenekli ayrıca videoları çok iyi düşünülmüş.
(bkz: gamsız teknik direktör akif hoca)
gerçekten yetenekli adam. iyi bir mizah anlayışı var.
bu adamı şahanla karşılaştırmayı en hafif tabiriyle terbiyesizlik sayarım. adam kesinlikle süper. werder veremem t.d. akif gamsız tiplemesinde geçen alt yazılara dikkat edin derim ben. kesinlikle çok iyi abi yaaa.
güncel Önemli Başlıklar