bugün

Helal olsun reis.
bir reklamda madalya kazanacağım falan diyordu da
harbiden başardı madalya almayı

ayrıca 16 gündür sadece gümüş ve bronz madalya alan türkiyeye 1 altın madalya kazandırdı.
Aldığı tek bir altın madalya ile Türkiyeyi madalya sıralamasında 20 sıra yukarı çıkarmıştır. Tebrik ediyorum kendisini.
dakika başı çıkan reklamlarda acaba kazanamazsa reklamları ne olacak lan diye düşündüğüm kişidir. gerçekten annesi için kazanmıştır tebrikler.
Böyle kara bir gecede umut olmuştur. Sana tekrar binlerce kez teşekkür ediyorum alnından öpüyorum arslan parçası. Allah işidin pekakanın ve bunların destekçilerinin de belasını versin.
Sivaslilara soylenen yigido lakabinin bosa olmadigini kanitlamistir.
Hani dedi ya dualarınız sayesinde bu altını kazandım diye...

Ne güzel dedi lan o lafı öyle, ekşici stili entel namına kodumunun itlerini ne güzel kudurttu, yok bu işler duayla mı olurmuş, yok amerikada bir zenci çükü bi ton duaya eşitmiş ondan bir sürü madalyaları varmış.

Bende buradan malak ekşicilere sesleneyim, yanlış anlaşılmasın, beni o mikemmel demokratik ortamınızda sırf sizin gibi entel dantel davranmadığım için üç kere uçurduğunuzdan buralardan sesleniyorum, yoksa ağzınızın payını orada da veririm.

Lan yavşak, adam sana mı soracak nasıl motive olacağını, lan hıyar, adam sana mı soracak milletinin duasına güvenip güvenmeyeceğini? Adam belli, deli gibi çalışmış, olağanüstü bir vücuda sahip o kiloda, hantal değil, çok seri ve çevik. Oda biliyor dua ile seri ve çevik olunamayacağını, ama adam bana dua eden 70 milyon var diye kendini motive ediyor, %100 ile mücadele edecek iken bu motivasyon ile %120 lere çıkıyor ve rakiplerini hallaç pamuğu gibi atıyor.

Not: kusura bakmayın, hafif hakaret içeren, küfürlü bir entry oldu. Ancak ekşici entel itinin anlayacağı ve kuduracağı dil budur, kendi tarzları bu olduğu için başka bir dilden anlamazlar. Onun için böyle bir entry oldu, kusuruma bakmayın.
Altin madalya kazanan milli güreşçimiz.. helal olsun.
Bunu nereden devşirdik lan?
ülkemizin gururu. altın madalya ile hepimizin göğsünü kabartmıştır. tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
görsel
altın madalya alarak bizi gururlandıran isim. çok sempatik ve çok mütevazı bir isim. evet.
az önce başarılarına bir Avrupa şampiyonluğu daha ekledi. helal olsun.
Bizim mahalleden çıkan, güreş şampiyonu.
madalya kazanan başarılı sporcularımızdan. seviyoruz kendisini.
6.kez avrupa şampiyonu olmuş.
Bugün dünya güreş şampiyonasında final maçına çıkacak milli güreşçimiz. Sabırsızlıkla bekliyoruz.
8.kez avrupa sampiyonu olan 125kg serbest güreşçimiz.
Yakin zamanda omuzundan kırık yaşamıştı. bu şampiyona icin umutsuzdum ama temposu kuvveti gayet yerinde masallah.
bronz alan gürcü petriasvili benim diğer favorim bu siklette. taha ilk turda 6-1 yenmiş petriashvili yi.
olimpiyatlarda ilk turda kanadalı rakibini 5_0 la geçti. çeyrek finalde abd li rakibine 8_0 yenildi. cok tutuktu çeyrek finalde.
abdli rakibinin finale kalmasını bekleyecek repesaj için. altın madalya umuduydu, hayal kırıklığı oldu.
Gürcü Geno Petriashvili yi çok rahat 5-2 yenerek 32 yaşında 9.kez avrupa şampiyonu olmuştur.
9.kez avrupa şampiyonu olmak kolay iş değil. bravo .
sarışın bir hatunla evlenmiş.

görsel
Hırvatistan'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda Gürcistan'dan Geno Petriashvili ile karşılaşan Taha Akgül, rakibini yenerek altın madalyanın sahibi olmuş ve kariyerinin 10. Avrupa şampiyonluğunu elde etmiş. tebrik ediyoruz milli gururumuzu.

görsel

bu true da hep karşıma çıkıyor geçmiş entrylerden ve hep de karı kız konuları var.

görsel
bu sene avrupa şampiyonu olarak toplam 10 kez avrupa şampiyonu olmuş türk güreşçidir.
11 inci kez Avrupa şampiyonu oldu. Maşallah.