bugün

yedinci nesil çaylak arkadaşım benim. yazar olmasına az kaldı. tarafımdan hoşgelişler ola nidalarıyla karşılanacak. biliyorum, bir gelsin sözlükte kasıp kavuracak ortalığı. burdan kendisine sesleniyorum;
zaten 1 mayıs kutlamalarınada gidemedin otur entry gir paşa paşa * . bu cumarteside çalışıyoruz öyleyse varız ve ailecek yazarlığını bekliyoruz * .
yedinci nesil çaylak o benim işte. sizin gibi üstadlarla aynı ortamda bulunmak ve ortak paydada birleşmek beni inanılmaz heycanlandırıyor bu büyük keyifi bir an önce yaşamak için sabırsızlanıyorum. 1 mayısda meydanlarda değilsek bile buradaki meydanlarda sizlerleyiz.
hoşgelişleeeerrrr ollaaaaaa... yazarlığın vatana, millete ve sözlüğe hayırlı olsun...
sözlük klişesini bende yazayım bari; koştur dur bakalım sözlükte * .
hoşgelmiş sefalar getirmiş yeni nesil yazar. iyi sözlükler olsun efenim. *
teşekkürler üstadlar artık sözlük bizden hizmet bekler.
kısa sürede sözlüğe renk katan, kendini aşan yazılara imza atan, samimi bir arkadşım olmakla birlikte, kişiliğiyle de kendisine hayran bırakan yapıya sahip bir kişilik.
sözlüğün en sağlam galatasaraylıları arasına gireceğini şimdiden belirtirim.

şanı da galatasaray gibi yürür gider temennisi ile.
amca olmuş ve minik ege'ye isim vermiş yazar. ege'nin yumuk yumuk ellerinden, mis kokusundan ayrılamadığı için yazılarından mahrum kaldık son bir haftadır. iş arkadaşım ve canım arkadaşım... eee artık sıra baba olmada, hadi bakalım * .
amcalık bu kadar güzel ve zevkli ise kimbilir babalık ne kadar güzel bir duygudur.minik ege bana ilham kaynağı olucak. darısı size diyorum üstadım * .
zorla mandalina yedirmeye çalışan yazar. hem mandalina hem açıkoturum... peh peh peh!...
(bkz: salsacı başı)