bugün

Ups boobs nickinin yazılı olduğu foto paylaşmış.
Traveler ise paylaştığı fotonun kendine ait olduğunu delile dayandırmamış.
Şu durumda ups boobs eze eze galiptir.

Ik8si arasında bir versus yapılması için traveler de ismini yazıp da memesini atması gerekir.

Bu durumda ups boobs u bu kişi ile kıyaslamak ups boobs a haksızlık olur.
gerginlik tırmanıyor. savaş umarım göt cephesine taşınmaz ve bölgesel bir savaş olarak yavaş yavaş sönümlenerek biter.

allah muhafaza, düşüncesi bile korkunç ama öyle bir durumda siviller de ciddi zarar görebilir.

no war heştekiyle gündemde tutalım arkadaşlar.
Geri çekilin!

Sütyenle kaldirılmış meme ile haddi bildirilen yazarın sütyensiz meme uçlarının gözünüze gireceği versustur.
(img:#1921371)

Fake olmadığımı da öküz deilseniz anlarsınız temalı not düşmüş bak yanına.canım ben ya. Yalarım.

Queen ve nipple ile.
Fake olduğunu iddia etmediğim yazarın sinirlendiği başlık.
(img:#1921456)
sutyeni memesinin altina katliyor.
iyy koltuk altinda porsuk besliyor.
Önce bi halay çekip video atsınlar, ondan sonra seçelim.

Memelerin halay çekerken ahenkle dans edişini, bir o yana bir bu yana sallanışını görmeden karar vermek zor...
beklenen atak geldi, meme pinari harekati ateskes antlasmasi bozuldu. iri olan kazansin. evet.
(bkz: memelerin savaşı vs güllerin savaşı)
Sen yok ol ibina, sanane a.kü, ben memelere bakıyorsam sanane, gözünü yum kapçık ağızlı. Millete haya satacağına git pazarda tere sat.
Birisini emdim güseldi. Sırada diğeri var. Onu da emersem galibi açıklarım.
Jüri olarak ben oyumu boobs'dan yana kullanıyorum.
Yalarım bi dal.
Demek buradan da müşteri çıkıyorsa, pazarlama yapıyorlar.

3 al 2 öde var mı?
Alttaki foto daha iyi fakat o morlu sütyenli ile bu insanın aynı kişi olma ihtimali biraz zayıf zira morlunun kocaman göbeği vardı :/ neyse hayırlı forumlar diyeyim ben.
su an herhangi bir atraksiyon yok. ups boobss hanimefendi meme atmadigi icin savas gibi bir durum soz konusu degil yani. baris ortami hakim sozluge, umarim boyle devam ederiz.
Ne kaçırdım lan ben veritabanı gönüllülerinin meseleye el atmasını bekliyorum. Fotoğrafı da geçtim olayı komple kaçırmışız.

Üzen savaş.