bugün

pizza hut ile özdeşleşmiş kampanyadır.
Salçalı ekmek kampanyasıdır.
normal pizza siparişlerinin artık malzemeleri iler hazırlanmış mutant pizzalarla gerçekleştirilen kampanyalardır.
nazarımda salça-ekmek'ten farkı olmayan tek z'li pizalardır.
otobüs lastiği kadar kalın pizzalar ile milleti hamur ile doyurma yoluna giden kalitesiz kampanyalardır.
bol hamur ve az malzemeyle yiyenlerin çabuk doymasını ve şirketin malzemeden kar etmesini sağlayan kampanyalardır.
genelde öğrencilerin ilgi alanına giren yemek kampanyasıdır. bu kampanya dahilinde olan tüm pizzalar genelde ikinci sınıftır, bu yüzden aşırı şekilde yemek mümkün değildir.
Dandik kampanyalardir. 5cm kalinliginda hamura sahip pizzalari bunyesinde barindirir cunku yarim pizza da doyulur o yuzden.
pizza hut için konuşursak; iki-üç malzemeli xxl bol hamurlu muhtemelen nebati yağ içeren pizzadan başkasına benzeyen ürünleri kapsayan kampanyalardır. hele o makarna yok mu o makarna, henüz üç yaşında bir kardeşim var o dahi daha iyisini yapabiliyor. kesinlikle itibar edilmemesi gereken kampanyalardır. onun yerine simit-çay, simit-ayran veya simit-sade gazoz tercih edilmelidir.
(bkz: sıçana kadar yemek)
doymak için kenarının yenmesine gerek kalmayan pizza.
dominosta yapılan kampanyadır. ortam o kadar sıcaktır ki terden ölürsünüz.
kola içmem nasıl olsa ucuza gelir diye girip kişi başı 2 kolayla yani fazladanbir 6 ytl ile dışarı çıkarsınız.
bazı insanları gereksiz yerer gaza getiren kampanyalardır. "abi ben batırırım bu pizzacıyı", "iflas ederler" türünde cümleler duyulur, ancak uygulayan henüz görülmemiştir.
bir tek domino's tan takip edilmesi gereken kampanyalardır, ki pizzaları gayet güzeldir.
yanında bir sey icmeden yemek zor olacağı için, kolayı * 3-4 milyondan veriyorlar, zarar etmiyorlar.
tabi lise zamanlarında bizim gibi hınzırlar 10 kişi bakkaldan çantalarına doldurdukları 2 tane 2.5 ltlik kolayla içeri girerler. ayıp olmasın diye ilk başta 4 kola söylerler, sonra gidip bardak alıp gelirler.masa altından servis yaparlar.artık masada 10 bardak vardır, üstelik hepsinde de kola vardır.bir de bağırarak "ne bereketli kolaymış" diye dalga geçerler bu yüzsüzler.öyle hayvan insanlar da vardır yani dünyada...
(bkz: obezite)
bir litre kolayla 19 dilime ulaşarak uludağ sözlük horoz siklet pizza yeme rekorunu elimde tuttuğum kampanyalar.
16 dilim pizza + çorba tüketerek katıldığım kampanya. Lakin yanında içtiğim kolalara verdiğim parayla baya kar ettiler ama olsun.
politikasının "bir süreden sonra nasıl olsa tıkanır, en fazla ne kadar yiyebilirki" olduğunu düşündüren kampanyalardır.. rekorum 13 dilimdi sanırım.. eh kampanya mantığına aykırı sayılır..
pizzacıda 1 adamın 53 diilim pizza yemesi dolayısıyla kibar kibar kışkışlanmasına sebep olan kampanya.
özellikle zeyitinli pizzaların rağbet gördüğü kampanyalardır. ikram zeytinleri'nin tedarik ettiği firmaların pizzalarında kaşar ile zeytinin uyumu dikkat çekiyor.
bu uygulamalar yediğiniz saate ve yere göre değişmektedir. örneğin;
öğlen, marmara üniversitesinin karşısındaki pizza hutta sınırsız 5.90ytl iken, caddebostan pizza hutta 8.90 gibi bi fiyata denk gelir. özellikle akşam tarifesiyse bu daha da bi katlanır. ayrıca bu limitsizsiniz kampanyasından tam randıman alınamıyorsa çeşitli içeceklere dayarlar fiyatı, he o da olmadı, müşteri kaçıyor, kaçıyor, tutun uygulaması içerisinde pazar günleri -rutin olarak- gazetenin içinden çıkan pizza hut ticketlarına dayarlar olayı.
(bkz: kar etmek için tırmalamak)
bir büyük boy pizzanın maliyeti ortalama, 3,5-4 ytl dir. bu nedenle zarar etmezler. çünkü siz sınırsız tarifeye ortalama 8/9 ytl verdiğiniz için en az 2 ya da 3 büyük boy pizzanın parasını çıkarmış olurlar. kısaca müesseye zarar vermek için en az 5 adet büyük boy pizzaa yemeniz lazım, tabi zafiyet geçirmezseniz.
acana bir arkadaşımın yiyip yiyip dur lan ben kusup yine yiycem lafıyla beni dumur eden kampanyadır efendim.
(bkz: ben bunu gördüm)
(bkz: türk zekası)
(bkz: limitsizsiniz limit sizsiniz) *