bugün

Hele bir de biz daha birinci kağıdın ilk yüzünü yazmamışken.
en zoru kısa yazabilmektir, öyle ki, bir kelime çıkınca bütün yazı darmadağan olur. bununla birlkte, yazı büyüklüğü ile ikinci kağıdı istemek düz orantılıdır.
öğrencilik hayatımda bir kez olmak üzere organik kimya dersinde yapabilmiştim bunu, karizmatik hareketti.

sonucunda 95 aldım o sınavdan, o 5 puan nereden ve neden kesildi hala bilmiyorum.
--spoiler--
şimdi bok temizliyorum.
--spoiler--

görsel
Terbiyesizdir.
Hep uyuz olurdum nasıl yazacak birşey bulabilirler diye meğerse ben eksilmişim * sonradan çalıştığım sınavda aaa ikinci kağıt ihtiyacım olmuştu ve aldım. Hatta bir sınavda arkalı önlü 6 sayfa doldurup o sınavdan kalmıştım. itiraz ettim gittim eee çoğu şey doğru. Yaklaşık 80 falan alıyorum. Dedim hayırdır hocam o da bana çok uzun yazmışsın kitap gibi baktım ama dedim kesin saklamıştır okumadım dedi ndndnd bütünde 2 sayfaya 90 aldım.
Siz daha ilk soruda kalem oynatamazken yetişmedi hocam ya çeken inek öğrencidir. Biraz sinir bozar gerizekalı hissedersiniz kendinizi. Sorular gözünüzde büyür ve çığ gibi olur. O anda pişşt kızım biraz kopya versene dersiniz ona ama o kız yiri git hidiii der başınızdan savar sizi. Azaptır.
öğrencilik hayatım boyunca hep imrendim bunlara.

biz sınav kağıdı yıpranmasın diye yanlış yapıp silgi kullanmaktan kaçınırdık. şimdi ne oldu hayat bizi o kağıt gibi buruşturup attı.
(bkz: seri kağıt getir)
Kendine güvenen öğrencidir sıradaki ! diye bağırır
Uzaktan eğitim ayağına bunlardan da kurtulduk hehehe.
ekonomi derslerinde devamlı yaptığım idi, ve evet diğer 98 kişi sinir olurdu. bana ekonomi hep çok yorum yapılıp her açıdan değerlendirelecek bir konu olarak geliyor, tek bir bakış açısı yetmiyor n'aapalım. muhasebede yarım sayfayla yetinen de tek ben olurdum ve hep büte kalırdı.
gıcık tiptir. ne yazıyor bu kadar acaba diye düşündürür.
Şu ana kadar 2 sınavda istemiş bir öğrenci olarak size hava katacak diğerlerine ise psikolojik baskı yaparak kötü hissettirecek eylemdir.

Kol ağrısı da cabası.
Tedirgin eder gerekli gereksiz pis şovmen.
edebi metinler(eskiden) dersinin sınavında olan öğrencidir.
hukuk fakültesinde sıkça görülen öğrencidir.ikinci kağıt dediysek ikinci çarşaf kağıt amk , durum o kadar vahim.

vize finalde aldığı müthiş notlarla çanı dibe düşürüp o düşük çan sayesinde bütte geçen öğrencilerden iyi küfür yerler.
sınavın ilk 15-20 dakika arasında yapıyorsa diğer öğrencilerin taciz bakışlarına maruz kalır. evet.
üniversite de bendim. 3 değil en az 3 ve 4 kağıt isterdim.
Ama tabiki sınıfta mübarekler 10 sayfa cevap yazınca sonuç yine kötü oluyordu.
Sınav kötü geçiyorsa sinir bozan öğrencidir.
sınav sırasında kişiyi ağır yaralayan insanlardandır. çok net bir şekilde sorular sakin sakin cevaplanırken ;

- pardon bir kağıt daha alabilir miyim ?
- tabi.

işte bundan sonra denge tamamen bozulur. kendinizi bir pislik gibi hissetmeye başlarsınız. sanki ek kağıt istemeyen kişiler bir yana ek kağıt isteyen pırlanta gencimiz bir yana ayrılır. misal ben çok etkilenirdim. sanki ailem beni okusun diye yollamış ama ben itlik, serserilik yapan bir insanmışım. annem, babam gelirdi aklıma. acaba onlar evlatlarının ek kağıt istemeyişini nasıl karşılardı. neden ek kağıt isteyemiyorum diye düşünürdüm hep. acaba kocaman kocaman mı yazsam derdim. başlardım dinozor gibi yazmaya. sonra bakardım ki son soruya gelmişim ve ucu ucuna yetecek kadar bir alanım kalmış kağıtta. sonra için için sövmeye başlardım. '' ulan eşeğin siki kadar büyük yazacağıma normal yazaydım şuan yeterli yerim olurdu '' diye. şimdi işin yoksa kalan çük kadar yere sığdır o soruyu. bazen sığdırırdım ama sığdıramadığım zaman mecbur bir kağıt daha isteyip 4-5 satır diğer kağıda yazardım. bok gibi olurdu. tüm dengemi siktin attın ek kağıt isteyen düzenli, piç öğrenci.
durduk yere gerilmenize neden olan insandır. siz daha 3 soru yapamadan o ikinci kağıda geçmiştir.
(resim:#1)

büyük ihtimalle kızdır. ''sıçtım, batırdım, iğrençti, olm çok kötüydü, offf'' dediği sınavdan da en az 60 alır bunlar.
diğerleri üzerinde psikolojik baskı kurmaktadır. bir diğeri için: (bkz: ygs de kitapçığın sayfalarını ses yaparak çevirmek)
yüzsüzdür.