bugün

Kısa bir süre sonra boşanacaklardır. Adam sılanın yanında minyatür gibi duruyor. O piyano neden çok minik??
fotografa bakinca urperdim.aq.
korku filmi afisi gibi.

hazer silanin genleriyle oynamis kendine kadin yapmis psikopat bir dr gibi.
görsel
ahmet abimizi yol yakınken döndüğü için tebrik ediyor, hazer amani için baş sağlığı diliyorum.
pek sinmedi içime hayırlısı *
psikopatik.
Kadınların yakışıklılıktan ziyade farklılık ve özgünlük aradığının en büyük kanıtı.
dün bir bugün iki, ne ara.
Ahmet'cim yat kalk dua et karşim..
Aşk şarkılarının üstadının aşkı bulabilmesi ne güzel.
kadinin ele bak aq.
hep bir seyler sakliyormus da ilk sevismede cikarip sira bende kocum diyecekmis gibi.

hazer beye basarilar dilerim.
http://www.youtube.com/watch?v=VkC7TbzbT44
Aşağı sürsen sakal üste sürsen bıyık:d
ikisi de birbirinden cirkin. Tencere-kapak. Hadi sıla makyajla maçı kurtariyor da Hazar mıdır nedir insan sumugunu bile atmaz onda shdhds.
Ele bak ele ırgat mübarek. Çok güzel ateş tuğlası döşer o el. Hayırlı olsundur.
görsel

"Sıla ve Hazer Amani çifti bu pazartesi (13 Ocak) Nişantaşı’ndaki Alancha’da yapacakları düğünle evleniyor."

"Hazer Amani-Sıla düğüne sadece çiftin yakınları davetli."

▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎

Kaynak: cnn türk.
istanbul'da da 10 dakikada boşanırlar muhtemelen.
Ahmet Kural ile yaşadıklarından sonra psikolojisi bozuldu bu kadının.
iki nursuz bulmuş birbirini.
görsel

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu ile şef Hazer Amani'nin evleneceği iddia edildi. Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına göre, ikili ocak ayının ikinci haftasında Roma'da nikah masasına oturacak.

Nikah törenine çiftin ailelerinin yanı sıra yakın dostları katılacak. Çift, nikah töreni için 130 bin TL harcayacak.

Geçtiğimiz yaz Harbiye'de konser veren Sıla'yı izleyen Hazer Amani gazetecilerin sorularına "ilişkimiz müthiş güzel gidiyor" diyerek yanıt vermişti.

Sıla ise yaşadığı büyük aşkı "Keyfim çok yerinde. Kendimi hiç bu kadar dinç hissetmiyordum. Güzel bir şey yaşıyorum" sözleriyle anlatmıştı.

Evlilik hazırlığı yapan çift, objektiflere ilk kez Türk Eğitim Derneği’nin Ankara’da düzenlediği Cumhuriyet Balosu’nda el ele poz vermişti.

Geçtiğimiz ocak ayında aynı aracın içinde samimi şekilde görüntülenen Hazer Amani ile Sıla Gençoğlu'nun ilişki yaşadığı öne sürülmüş ancak ikili iddiaları doğrulamamıştı. O dönemde yeni bir proje için bir araya geldiklerini açıklayan ikilinin aynı eve taşındıkları ve evlenecekleri de konuşulanlar arasındaydı. Ancak ne Hazer Amani ne de Sıla bu iddiaları doğrulamadı.

Kaynak: ntv.