bugün

yok usta yok yani.
kadın dediğin etki butlu olacak.
her pozisyona uygun bir partner çeşidi. artık gözümüz o kadar dönmüş ki insandan saymıyorum sadece cinsel ihtiyac.
sonuçta ondada var 2 delik. deliği tutturunca zevk alıyorsan sorun yoktur ama benim gibi
kalıblı ve 90 kiloysan her pozisyonu deneyemezsin.
duvardan duvara vurmalık.
kemikleri batar lan .kadın dediigin 42 beden olacak .*
gayet doğal durumdur, ele avuca gelebilen, her türlü pozisyon zenginliği olan, kendi belinizi incitmemek adına yararlı aktivite.
ketçapsiz mayonezsiz patates kizartmasi yemeye benzer.
kemik yalayan köpeği anımsatmı$tır. ($ive mod on) kemik mi sikiyonuz ne yapıyonuz anlamıyom ki.
görsel
sifir benen bir kizla seks yapmak suşi ise, balik etli turk hatunuyla ayni islemi yapmak beyaz peynir, kavun, yaprak sarmasi, patlican dolmasi, acili ezme, haydari, coban salatasi ve karpuz gibi dunyanin en seckin mezelerinin rakiya servis edilmesi gibidir.

Ey Turk kizlari,

bana kalirsa "yaaa sifir beden olamiyorum yaaa" diye uzulmeyin. Dunyanin en guzel hatunlarindan Turkan Soraya bakin. O sifir bedenmiydi? Gidin Gulsen Bubikogluna bakin. 0 bedenmiydi? Hepsi balik etliydi. Onunuzde bukadar guzel (kelimenin tam anlamiyla) ornekler varken kemik ve deri olmaya gerek yok. ara az bisi yag da koyun anam. ne oyle biyoloji derslerinde gordugumuz iskeletler gibi.
0 olur 1 olur ne fark eder ki, kadın kadındır. sınıflandırmamak lazım. zevklidir yani.
kemikleri batar lan.

kadın dedigin böyle 1.67 ye 72 falan olucak ki öyle yani*

sıfır beden yazarlar iş başında.
kemik sesi gelir.
Kizin elde kalmasiyla sonuclanacak eylem.
kasaptan bir kilo kemik alıp oynamak gibidir.
adına şarkı yazılan durumdur: düşün öbür dünyayı, bir karıncayı bile incitme sakın evlat.
ayrıntılı bilgi için: Karıncanın belini incitmeden.
nasip kısmet bakalım bu işler.
çatırtı kopacaktır. altta kalırsa canı çıkar.
Tahtaya civi cakmak gibi birsey olmali.
(bkz: bir marangozun anıları)
Bir sibel can değildir.
Disardan bakildiginda, icerde hareket eden şeyi gorebileceginiz kızdır.
ımmmm harikadır tek kelime ile vajinanın tadını sonuna kadar alabildiğiniz tek kişidir.
iskelet sikmektir. kadın dediğin balina etli olur.
Adriana limanin nasil 55 kg oldugunu akillara getirir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar