bugün

insanın tedirginleşmesine yol açar ve eğer o insan çok seviliyorsa kabus durumdur.
ACABA BURNUM MU AKIYOR, DiŞiMiN ARASINDA BiRŞEYMi KALMIŞ, KIYAFETiM Mi YIRTILMIŞ, YANLIŞLIKLA SURATINA MI TÜKÜRDÜM ACABA VS. GiBi DÜŞÜNCELERiN DOĞMASINA SEBEP OLAN DAVRANIŞ
şayet bayansa; ne yaptım da böyle oldu denilmelidir. çünkü büyük ihtimal küçük hanım trip atıyordur. hızlıca son 1 dakika, 1 saat ve 1 gün gözden geçirilmelidir.
kesin üzüldüğü, kırıldığı bir neden vardır .. öğrenmeye çalışmak lazım, yargısız infaz yapmadan önce.
dost veya arkadaş değilse sizinle olan işi bitmiştir veya peşin ödeme yapmışsınızdır.
sıcak davranan insanın birden soğuklaşmasının sebebi arkadaşları tarafından tepki almış olmasıdır.
Eğer bu kişi size yazmaya çalışan kişi ise, dikkat çekmek veya ilgilenmenizi istemek için yapıyordur. 1 saate eski haline dönecektir.
dişlerin gerçekten berbat olduğunu yakından gördükten sonraki tavrı olabilir. hacı o ne pis dişler düzenli fırçalıyorsun anlıyorum ama yılda bir fırçalamak düzenli olduğunu göstermiyor.
üzücüdür. ne yaptım acaba diye yer bitirir insan kendini.
düzelirse düzelir, düzelmezse de haydi yolumuz açık olsun.
elden başka ne gelir ki?
büyük ihtimalle bir kaç kişiyle yakındır. bunlardan biriyle ciddileşmeye başlayınca diğerlerinden uzaklaşır. tam anlamıyla samimiyetsizliktir. yedeğe alma olayı başlı başına kötü bi durumdur zaten ama gelin görün ki çokçana yapılmaktadır bayanlar tarafından.
her türlü koyar.
ekseri bana oluyor lan ne yaptım? ne oldu buz gibi oldun.
bir yalanınızı yakalamıştır.
yaz günü grip olmak gibi bir şeydir. yemişindir soğuk nevaleleri bünye isyan etmiştir. hava sıcak olsa da fark yapmaz.
ben bu olayları yaşadım. bunun nedenleri vardır tabii ki belki o kişi sizi bir neden için kullanıyordur ve işine yaradığınız konu artık onun işine yaramadığı için artık sizinle bir işi kalmamıştır ve sonuç olarak sizden uzaklaşır. diğer bir seçenek ise siz değişmişsinizdir bu da birisine aşık olma yüzünden veya aile içindeki sorunlar yüzünden olabilir.
yok yea birdenmiş. gittim, gidiyorum, bak giderim, durdurmayacak mısın, durdursan iyiydi diye yırtındım ben. şimdi bana kalkmış niye birden soğudun muhabbeti yapmıyor musun ağzının üzerine ıslak mayo ile vurasım geliyor.
kuvvetle muhtemel sevmediği bir hareket yapılmıştır.

bunun başka açıklaması yok. örneği ben dalga geçilmesini, her şeyin şakaya vurulmasını sevmem. eğer karşımdaki kişi bunları yapıyorsa buz gibi olurum.

bu sadecebir örnek. bir de hani fazla naz aşık usandırır derler. eğer karşı taraf kendini çok naza çekiyorsa, sürekli trip halindeyse bu da soğumaya neden olur.

ha oratada böyle şeyler yokken soğuma oluyorsa ruh hastası olabilir karşı taraf.
her zaman kisisel olarak algilanmamalidir aslinda; belki de o gun, onu uzecek bir sey olmustur. kim bilir?
bu bir kız ise, milyonlarca, zittigilyonlarca sebebi olabilir.sizinle hiç alakası olmayan bir sebepten, sizin başınız yanabilir. ama bu kişi bir erkek ise, sebepleri bellidir yani. muhakkak sinyallerini vermiştir bu soğukluğunun. ben trip yapayım da erkek anlasın benim derdimi, tarzında kıza atar gider yapmaz.

kız kişilerinin atar giderinin mantığını ben anlayabilmiş değilim zaten. ben susayım, mesajlarına cevap vermeyeyim, o benim peşimden koşsun, benim daha da götüm kalksın, en iyisi benim havalarına gireyim mantığı var maalesef, kızlarımızın çoğunda. olmayanlar da vardır, onlar zaten üstlerine alınmazlar. erkekler müneccim mi amına koyim, nereden bilsinler sizin derdinizin ne olduğunu? allah için bir kız şunun sistematiğini bana anlatsın.
Göt edendir.
kalbini sıcak sudan çıkarıp soğuk suya koymaktır.
insana oldukça koyandır. Acaba niye birden soğuk davranmaya başladı, bir eşeklik mi yaptım yoksa diye düşünmenize neden olur. Belki canı bir şeylere sıkkındır, sizle ilgisi yoktur. Siz ise kendinizi düşünce deryasında boğar durursunuz öyle.
size karşı bir gün farklı bir gün farklı davranmasıdır.